Klondike
86/100 - 41×

Klondike

Mini-série na motivy knihy od Charlotte Gray nás zavede do malého odlehlého městečka v Klondike, kde právě probíhá zlatá horečka. Do města přijíždí Bill (Richard Madden), který by rád využil příležitostí, které tato drsná krajina nabízí.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Discovery Channel | 90 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Životopisný
hrají
Richard Madden (Bill Haskell), Abbie Cornish (Belinda Mulrooney), Tim Roth (Hrabě), Augustus Prew (Byron Epstein), Tim Blake Nelson (Joe Meeker), Conor Leslie (Sabine), Ian Hart (Soapy Smith)

Král Severu se chystá na Klondike

Král Severu se chystá na Klondike

Stanice Discovery Channel natočila svůj vůbec první seriál, ve kterém nás zavedou do drsné krajiny, kde právě probíhá zlatá horečka. Přidejte se k nám a urvěte i pro sebe malý kousek zlata.

1 0
31.12.2013

Mini-série vznikla na motivy knihy od Charllote Gray s názvem Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike, ve které autorka popisuje příběh šesti cizinců, kteří společně bojují o přežití a bohatství v malém městě na Klondike.

Seriál bude sledovat příběh dvou nejlepších kamarádů Billa a Epsteina, kteří přijíždí do nezkrotného Yukonu. V tomto příběhu člověka proti přírodě se hlavní hrdinové ocitají v zemi, která je plná neobjeveného bohatství. Cesta k bohatství však nebude vůbec snadná, v cestě jim stojí nezkrotná příroda, chamtiví podnikatelé, svůdné kurtizány a domorodé kmeny.

Práce na mini-sérii začaly v březnu 2013 a režie se ujal Simon Cellan Jones (Treme), natáčelo se v Kanadě v provincii Alberta. Scénář vznikal pod taktovkou Paula Scheuringa (Prison Break), který se stal také výkonným producentem společně s Ridleyem Scottem a Davidem W. Zuckerem.

Jedná se o mini-sérii, takže bude jen jedna řada, která bude mít 6 epizod a premiéra je stanovena na pondělí 20. ledna v USA, čili první epizodu u nás bude moci zhlédnout 21. ledna. A co se titulků týče, tak i ty pro vás plánujeme, překladu se ujme uživatel topr harley, který překládal například seriál Mob City.

Mini-série se pyšní hvězdným obsazením, ve kterém se nám představí:

A na závěr tu máme trailer i s českými titulky:

Thumbnail Play icon

Dáte šanci první seriálu stanice Discovery Channel a vydáte se na Klondike?

Zdroj: Discovery Channel

Diskuze /3

Xavik

Na tohle se vážně těším. :)

admin
31.12.2013 | 11:34:16
janeicka

Této minisérii rozhodně šanci dám, vypadá velmi zajímavě :-)

31.12.2013 | 11:41:32
DHARMA4,8

Jestli se ponese v podobném duchu, jako Hell on wheels tak budu nadmíru spokojen. Už se moc těšm.

31.12.2013 | 15:57:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů