The L Word (Láska je Láska)
91/100 - 49×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Mia Kirshner (Jenny Schecter), Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi)

Postavy

 • Shane McCutcheon

  Shane McCutcheon

  Shane vyrůstala v pěstounské péči a má velice komplikovanou minulost. I přes problémy s drogami, prostituci a v podstatě neexistující zázemí se dokázala vzpamatovat a vystudovala alespoň střední školu. Živí se jako kadeřnice a ve volném čase jako promiskuitní lamačka srdcí dívek i dam.

  Hraje Katherine Moennig.

  Sezóny 6
  2004 - 2009
 • Carmen Morales

  Carmen Morales

  Carmen se živí jako DJ a vypomoc v TV studiích, kde se ve druhé sérii seznámí s Shane. Ta ji představí zbytku skupiny a mj. i Jenny. Časem se Carmen dostává do milostného trojúhelníku právě s Jenny a Shane.

  Hraje Sarah Shahi.

  Sezóny 2
  2005 - 2006
 • Helena Peabody

  Helena Peabody

  Helena se objevuje v seriálu až od druhé série, kdy po své matce přebírá rodinný business, nadaci Peabody. Je čerstvě rozvedená a chce se svým životem pohnout. Je sice milionářkou, ale její majetek má i svá negativa, např. je důvodem jejich problémů s důvěrou.

  Hraje Rachel Shelley.

  Sezóny 5
  2005 - 2009
 • Alice Pieszecki

  Alice Pieszecki

  Alice je bisexuální novinářka s prořízlou pusou. Kreslí si doma na tabuli pavouka sexuálních vztahů lidí ze svého okolí. Skrze její vášeň v babských drbech vzniká dokonce LGBT sociální síť.

  Hraje Leisha Hailey.

  Sezóny 6
  2004 - 2009
 • Bette Porter

  Bette Porter

  Bette pochází z Philadelphie. Její největší vášní je umění – pracuje jako ředitelka kalifornského centra umění. Je v dlouhodobém vztahu s Tinou, se kterou se snaží sehnat dárce spermatu, aby spolu mohly mít dítě. Otázkou zůstává, jak moc vážně tento vztah bere…

  Hraje Jennifer Beals.

  Sezóny 6
  2004 - 2009
 • Dana Fairbanks

  Dana Fairbanks

  Dana je profesionální hráčkou tenisu. Zuby nehty se snaží udržet v tajnosti svůj soukromý život. Protože byť je si sama svou sexualitou jistá, ještě nebyla schopná se úplně vyoutovat.

  Hraje Erin Daniels.

  Sezóny 3
  2004 - 2007
 • Tina Kennard

  Tina Kennard

  Tina je žena v domácnosti, protože si potřebuje odpočinout od práce. Žije s Bette, se kterou se snaží o dítě a hledá dárce spermatu.

  Hraje Laurel Holloman.

  Sezóny 6
  2004 - 2009
 • Joyce Wischnia

  Joyce Wischnia

  Joyce je advokátkou a žije v Los Angeles. Specializuje se především na rozvody. Poprvé se s ní setkáváme ve druhé sérii, kdy si její služby zaplatí Tina.

  Hraje Jane Lynch.

  Sezóny 5
  2005 - 2009
 • Papi

  Papi

  S promiskuitní Papi se poprvé seznamujeme ve čtvrté sérii, když ji Alice zmíní před ostatními v souvislosti s její sociální sítí, kdy k nelibosti Shane prohlásí, že právě Papi spala s nejvyšším počtem žen. Samozřejmě se zaplete i s nejednou ženou z hlavní party.

  Sezóny 3
  2007 - 2009
 • Jodi Lerner

  Jodi Lerner

  Jodi se v seriálu poprvé objevuje ve čtvrté sérii jako nová kolegyně Bette na univerzitě. Je talentovaná a ambiciózní sochařka, nenechá se ničím zastavit, dokonce ani tím, že je neslyšící. Je nespoutaná a neumí si sama sebe představit ve vážném vztahu.

  Hraje Marlee Matlin.

  Sezóny 3
  2007 - 2009
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů