The L Word (Láska je Láska)
93/100 - 41×

The L Word(Láska je Láska)

Dramatický seriál sledující vztahy, přátelství, problémy a úspěchy několika rozdílných moderních lesbických (a bi) žen žijících v Los Angeles. Jak si malá LGBT komunita poradí se strastmi a slastmi všedního života?

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Showtime | 50 minut
hrají
Katherine Moennig (Shane McCutcheon), Mia Kirshner (Jenny Schecter), Jane Lynch (Joyce Wischnia), Janina Gavankar (Papi), Sarah Shahi (Carmen Morales),


L Word Mississippi: Hate the Sin

L Word Mississippi: Hate the Sin

Loni vyšel 89 minut dlouhý dokument z produkce stanice Showtime, který má na svědomí Ilene Chaiken. Jeho celý název zní „L Word Mississippi: Hate the Sin“. Uvnitř krátkého článku najdete trailer k filmu.


1 0
22.7.2015

L Word Mississippi: Hate the Sin je provokativní a zároveň dojemný dokument, který zkoumá životy homosexuálních žen žijících na konzervativním jihu Spojených států po boku hluboce věřících lidí. Zaměřuje se především na jejich jedinečné utrpení, zaslepenost ostatních lidí předsudky, šikanu, sexismus a mimo jiné i rasismus, se kterými se tyto ženy potýkají a jež musí přetrpět.

Producentkou dokumentu není nikdo jiný než Ilene Chaiken, tvůrkyně, která už má na svědomí dva velké LGBT projekty: náš seriál The L Word a reality show The Real L Word, o které si můžete přečíst tady na Edně krátký článek a podívat se na teaser.

Trailer

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!