Longmire (Drsný šerif)
97/100 - 29×

Longmire(Drsný šerif)

Seriál kabelové televize A&E, natočený podle novel Craiga Johnsona Tajemství Walta Longmirea.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | A&E, Netflix | 42 minut
hrají
Katee Sackhoff (Victoria Moretti), Cassidy Freeman (Cady Longmire)

Postavy

 • Walt Longmire

  Walt Longmire

  Walt Longmire je charismatický, ledově klidný šerif, který je plně oddaný své práci v okrsku Absaroka ve Wyomingu. Protože nedávno ovdověl, snaží se dát do kupy tím, že svou bolest pohřbí v sobě a snaží se nedávat ostatním nic najevo. Je proslulý svým nepříliš taktním chováním, houževnatostí a staromódním přístupem. Jeho oddanost právu a láska k zemi z něj dělají toho pravého a dokonalého muže pořádku.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • Victoria Moretti

  Victoria Moretti

  Victoria “Vic” Moretti je nejnovějším členem šerifského okrsku Absaroka ve Wyomingu, která po pěti letech opustila filadelfské oddělení vražd. Stále se ještě se svým novým městem a jeho obyvateli sžívá. Její vztah s Longmirem se ve většině případů nese v žertovném duchu a nejen díky tomu se stává jeho pravou rukou. Vic se snaží dokázat, že není jen nějaký zelenáč a že dokáže být velmi schopná a loajální kolegyně.

  Sezóny 6
  2012 - 2017
 • Henry Standing Bear

  Henry Standing Bear

  Henry Standing Bear (Stojící medvěd) je Waltův dlouholetý nejlepší přítel, který vlastní místní bar. Henry je pohledný okouzlující Šajen, který dokáže urputně bránit svůj kmen a který často také dělá Waltovi prostředníka během vyšetřování zločinů zasahujících i na území rezervace. Na rozdíl od Longmira dokázal skloubit moderní dobu s úctou ke svým předkům a minulosti svého kmene.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • Branch Connally

  Branch Connally

  Branch Connally, zástupce šerifa okrsku Absaroka, stoupá po kariérním žebříčku velmi rychle a s velkým sebevědomím. Častěji než řešení případů jsou pro něj motivací jeho vlastní politické cíle. Jeho odpor vůči Waltovu staromódním přístupu ho inspiruje k ucházení se o pozici šerifa, obzvlášť poté, co mu začne připadat, že se stává spíše poskokem svého šéfa. Okrsku Absaroka chce představit 21. století a vybavit ho novými technologiemi k řešení případů, které využívají jiné vládní agentury.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • The Ferg

  The Ferg

  The Ferg, strážník okrsku Absaroka, je pořádný chlapík s duší neviňátka. Je oddaný, milý, vše dobře míní a snaží se všechny potěšit. Je to nadaný rybář muškař, který ví jak lovit a spravovat různé věci. The Ferg jako vyšetřovatel má před sebou ještě hodně dlouhou cestu. I když se na tuto práci až tak nehodí, rozhodně není žádný zbabělec.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • Cady Longmire

  Cady Longmire

  Cady Longmire, Waltova jediná dcera, je advokátkou, která snila o tom, že bude žít ve velkém městě. Po matčině smrti se rozhodne pomoct otci překonat její smrt a dát se do kupy. Je si dobře vědoma všech Waltových nedostatků a rozhodně se na ně nebojí ukázat. Její přímočarost a smysl pro humor je právě tím, co je spojuje dohromady, i když si někdy lezou na nervy.

  Sezóny 5
  2012 - 2016

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama