Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Turn to Stone"

Emily Andras o "Turn to Stone"

Emily Andras o "Turn to Stone"

Rozhovor ke čtvrtému dílu.


0 0
10.4.2014

TVG: Máme toho o tomto díle spoustu k probrání, ale zaprvé, hurá za návrat Rachel Skarsten! Jak moc zábavné bylo sledovat její transformaci do nové Tamsin?

EA: HURÁ RACHEL SKARSTEN! Teď můžeme moji milí fanoušci Tamsin odpočívat mnohem klidněji. Naše oblíbená Valkýra je zpátky ve své nejúžasnější formě, znovuzrozená s pár novými( zabijáckými) doplňky, které jsme ještě neviděli. Myslím, že můžeme všichni odsouhlasit, že bylo skvělé sledovat transformaci Rachel do Tamsin 2.0 Zbožňuji tu dívčí sílu rozprostřenou v tomto díle. Poučení pro Druidy a Fae jednoduše: Prostě byste si neměli zahrávat se spolubydlícími klubovny. Také bych chtěla u Rachel vyzdvihnout její komediální načasování a tu zranitelnost, kterou do své role přinesla. Je zábavné restartovat Tamsiininu postavu, zatímco si stále zachovává bezohlednost, která jí vynesla k výšinám na prvním místě. A také nezbožňujete Kenzi-jako-velkou-ségru? Mě se to líbí.


TVG: Kolik koblih musela sníst v té scéně na stanici?

EA: Mnoho, ale Rachel se s tím nepáře. Miluju jí, je to profík. Zvláště za to, jak zvládla mluvit s plnou pusou a zaroveň se nerozesmát.

TVG: Jaké efekty jste použili k pro velké odhalení jejích křídel? Bylo to vše CGI?

EA: Bylo to CGI, vytořeno našimi skvělými lidmi z Keyframe. Dost jsme diskutovali o tom, jakou barvu by křídla měla mít, jak by měla být velká atd. Byli jsme jaksi inspirováni vzhledem Tildy Swinton jako Gabrieli v Constantinovi. Opravdu jsme chtěli emulovat vzhled padlého anděla smrti. Tohle je prakticky část mytologie Valkýr. Myšlenka, že potřebují křídla ke sběru odvážných, padlých bojovníků z bitevního pole a k jejich dodání do Vallhaly (tradiční místo pro Vikingský posmrtný život pro ty, kteří jsou toho hodni). Minulý rok jsme na křídla nedostali šanci, takže jsme velmi brzo věděli, že chceme, aby je naše Tamsin konečně ukázala. Narostla rychle (fňuk, fňuk). Zdá se to jako před dvěma díly, co to byla 6letá divoká Dysonova osina v zadku.

TVG: Dostali jsme náznak, ale kolik Tamsin/Dyson chvil v budoucnu uvidíme? Bylo tak sladké, jak si prohodili role, ale chybí mi staří dobří policejní kámoši a ta dynamika, kterou měli!

EA: Nápad, že Tamsin dostane svá křídla, měl ladit s děvčaty dosahujícími puberty a která si prochází všemi možnými desivými změnami. V místnosti scénáristů jsme si mysleli, že nejvtipnější člověk, se kterým by mohla tohle Tamsim řešit, by byl samozřejmě Dyson. Miluju, jak i přes jeho netrpělivost a nepohodlí, byl Dyson pořád vřelý a neustále ochranářský vůči malé T. Opravdu se stal pro tyhle slečny velkým bráchou. Ne, že by potřebovali nějakou ochranu, když se hraje o hodně, a tahle epizoda to dokazuje.

TVG: Téma Dyson, pojďme si promluvit o natáčení sex-scény v ringu s Annou a Krisem. Jaký to byl návrat pro oba dva do formy!

EA: Ještě vice pozoruhodné vzhledem k tomu, že to byl Annin druhý celý díl. Porodila malého Sama ani ne šest týdnů před touto sex-scénou! Také musím pochválit Krise. On a Anna jsou v tuto chvíli velmi dobrými přáteli že si navzájem kompletně důvěřují a on byl opatrný, aby se ujistil, že se cití na place pohodně a podpořeně. Kamarádství mezi herci a partou je jedním z bonusů toho, že společně točíme již čtvrtou sérii seriálu. Opravdu jsme rodina a a snažíme se starat jeden o druhého. Ale dost sentimentality! Zpátky k tomu, proč jste přišli: SEX! Líbí se mi ten pocit téhle scény – ta frustrace a vztek, který se k Bo hrne, její touhla podmanit si pocity bezcennosti kvůli své ztrátě paměti, Laurenino zmizení a její vlastní PTSP. Zbožňuji, jak zoufale potřebuje nad něčím kontrolu a to něco je Dyson. Je to super žhavá scéna a jen přetéká podtextem. A potem. Spousta žhavého zpoceného boxu.

TVG: Jaktože jste nenechali Bo, aby to od ní Dyson schytal za to, že měl něco s Kenzi? Zdálo se, že její hněv schytala pouze Kenzi, ale byly k tomu potřeba dvě strany.

EA: Myslím, že mužeme všichni souhlasit, že Bo má tendenci mít slepý úhel, když přijde na Dysona. Ale to se může změnit. Není nutno říct, že pochybuji, že Bo Dysonovi už odpustila! Také je duležité si vzpomenout, že Kenzi a Bo jsou prakticky sestry. Ten nůž zrady zajel o mnoho hlouběji, protože nakonec ta osoba, kterou Bo miluje a věří ji nejvíce, JE Kenzi. Odhalení o “Té puse” bylo jen poslední přiznání z kupy přiznání, ta třešnička na dortu z věcí, které Kenzi před Bo tajila. Nevěřím ,že to byla ta pusa, která Bo bolela nejvíc. Byla to ta poslední kapka a nejsnadnější věc k vpálení do obličeje Kenzi, protože Kenzi byla hned po ruce a očividně se cítila provinile.

TVG: Když jste tuto epizodu točili? Kolik twerkováni Miley Cyrus jste viděla před natáčením té scény Kenzi/Tamsin?

EA: Natáčeli jsme tento díl ještě před tím, než Miley očividně okopírovala a adoptovala naše pohyby. Miley, zlato, twerkovali jsme ještě než si byla Hannou Montanou! Jen žertuji – milujeme tě, tak nám zavolej. Rádi bychom měli v seriálu tebe a tvou megastickou medvědí zálohu tanečníků ( řekněte nemohla by Miley hrát pekelného temného skřítka)!

TVG: Zatímco se Bo dozvěděla nějaká tajemství o Kenzi a Dysonovi, my jsme se dozvěděli něco víc o Laurenině minulosti. Jak hluboko se ponoříme do jejího života jako Karen?

EA: Citím, že se Lauren ulevilo, když mohla konečně přiznat svou minulost ekoteroristky. I když to nepřiznala člověku, kterému chtěla. A není zajímavé, jak ji znova její důvěra v někoho, koho milovala (její bratr), přivedla do potíží? Co se mi zejména na té zápletce líbí, je ten konec, kdy si Lauren konečně vezme inspiraci od našich silných slečen a vytáhne troche Bo/Kenzi na svého věznitele. Nazve je neschopnými, mluví sama za sebe jako brilantní doktorka a dostane se (doslova) z jejich pout. Citím, že Lauren nemá už co ztratit, a bylo dojemné vidět jí kousnout zpět. I kdy je tváří v tvář hrozící zkáze. A když na to přijde, Lauren z ní nevyjde knučící. Tentokrát ne. Můžete tu vidět Boinin vliv na Lauren, což já MILUJI. Vážně doufám, že tohle ukazuje zvrat v Lauren a jejím odhodlání převzít zpět kontrolu nad svým osudem. Pokud nebude předložena jako svačinka pro Lochneskou příšeru.

TVG: Také jsme se dozvěděli pár šokujících novinek o Bo – přidala se k Temným! Znamená to, že budete muset změnit název na Násilně nalezená dívka, nebo tak něco?

EA: Nebylo to šílené? Myslela jsem, že to je šílené a to jsem o tom věděla! Všichni víme, že tu není možnost, že by tuhle zprávu Bo vzala lehce. Zůstaňte naladěni.

TVG: Bude další díl navazovat přímo na tento cliffhanger? Co dalšího je připraveno pro naší Bo-Bo?

EA: Pozor spoiler! Další díl naváže přímo na cliffhanger. Co je dalšího pro Bo? Zjištění, jak se k sakru přidala k Temným a snaha udělat všechno pro odtemnění.

TVG: Poslední otázka: Proč trvalo tak dlouho udělat žert o pochybně temném duu? Bylo to super!

EA: Protože jsme měli štěstí, že jsme přivedli Michaela Grassiho, brilantního scénáristu dílu “Turn to Stone” do scénáristické bandy. Byl skvělý, hlasitě jsem se smála a to jsem tvrdá. (smích)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců