Hawkeye

Hawkeye

Zkušený střelec a speciální agent S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×01 – What If… Captain Carter Was the First Avenger? 

Clinton Francis „Clint“ Barton, také známý jako Hawkeye je agentem S.H.I.E.L.D.u. Stál po boku Nicka Furyho, když pomocí Teseraktu otevřeli portál, kterým prošla Captain Carter a vrátila se tak na Zemi po 70 letech. Sám Furyho upozornil na to, že je to právě ona a vypadal velmi nadšeně.

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Barton se stal jedním z kandidátů na Iniciativu Avengers. V roce 2010 dostal Barton od Nicka Furyho pokyn, aby jel do Nového Mexika a vyšetřil objevený 0–8–4. Barton tam dorazil a byl přidělem pod vedení Phila Coulsona.

Krátce nato se vetřelci "Thorovi ":character:13417 podařilo vniknout na místo a probojoval se až k 0–8–4. Bartonovi bylo nařízeno, aby jen pozoroval a měl ho na dostřel. Barton řekl Furymu, že je připraven střílet, ale bylo mu řečeno, aby počkal. Když se však vetřelec přiblížil k 0–8–4, vletěl do něj šíp z Bartonova luku, což Bartona zmátlo. Sám tvrdil Furymu, že nevystřelil. Bartona poté vzali do areálu a zavřeli ho do skleněné cely s S.H.I.E.L.D. agenty stojícími venku. Zatímco seděl na podlaze, Hank Pym k němu vletěl a vstříkl do něj toxickou látku, která ho zabila.

1×05 – What If… Zombies?!

V alternativním roce 2018 se virus známý jako kvantový virus rozšířil po celých Spojených státech amerických a způsobil, že se z nakažených stali zombie. Poté, co byl propuštěn z domácího vězení, se Barton znovu spojil se Stevem, Natashou a Tonym, aby odložili své rozdíly stranou a reagovali na národní zdravotní nouzi. K nim se přidal i Black Panther a společně letěli do San Francisca. Po přistání na mostě Golden Gate byl Barton spolu s ostatními přemožen hordou zombie a nakazil se. Barton, Rogers a Sam Wilson šli do Grand Central Terminal v New Yorku a přepadli své spojence, kteří přežili. Barton přepadl Happyho a Sharon Carter v části stanice, zastřelil Happyho zbraní a vystřelil šíp na Sharon. Barton pak rychle nakazil Happyho, ale nemohl se dostat k Sharon, protože zabila Happyho a uprchla ze scény.

1×08 – What If… Ultron Won?

Člen Avengers a jeden z posledních přeživších lidí na Zemi. Společně s Black Widow našli nakonec v boji proti Ultronovi Arnima Zolu, kterého poté natáhli jako program do jednoho z robotů Ultrona. Bohužel Ultron v té době nebyl v jejich vesmíru, proto se Clint obětoval pro záchranu Black Widow a Zoly.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Barton byl povolán Doctorem Strangem s dalšími zombie do neobydleného světa, aby rozptýlil Ultrona, a shodil Bartona a jeho zombie na genocidního Ultrona. Nicméně Ultron odstřelil Bartona a ostatní zombie pryč a nakonec je všechny zabil, když použil svou plnou moc ke zničení planety, na které byli.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Pre mňa priemerná postava.

webmaster
14.11.2021 | 16:19:43

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama