The Mortal Instruments (Nástroje smrti)
90/100 - 33×

The Mortal Instruments(Nástroje smrti)(TMI)

Adaptace bestsellerové knižní série od americké spisovatelky Cassandry Clareové, která vytvořila impozantní svět lovců stínů – napůl lidí, napůl andělů, kteří chrání nás obyčejné smrtelníky před démony z jiných dimenzí světa. Dále se seznamujeme s nadpřirozenými postavami jako jsou upíři, vlkodlaci, víly a čarodějové. Mnozí si mohou myslet, že se jedná o další teenagerskou ságu plnou lásky, nebezpečí a odvahy hlavních hrdinů. Bojí se, že něco podobného tady bylo, a tak od série Nástroje smrti odvrací zrak. Nejspolehlivější způsob, jak zjistit, jaký svět autorka doopravdy vytvořila, je přesvědčit se na vlastní oči!

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | | 124 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Kevin Zegers (Alec Ligthwood), Lena Headey (Jocelyn Frayová), Aidan Turner (Luke Garroway), Jonathan Rhys Meyers (Valentine Morgenstern),

Jamie Campbell Bower by rád pokračoval v natáčení Mortal Instruments

Jamie Campbell Bower by rád pokračoval v natáčení Mortal Instruments

Herec Jamie Campbell Bower, který ztvárnil filmového Jace Waylanda se nechal slyšet, že by rád pokračoval v natáčení Nástrojů smrti.

Jace Wayland v představení oblíbeného britského herce Jamieho Campbella Bowera se vyjádřil k natáčení druhého dílu Nástroje smrti a sice Města z popela.

Jak jistě víte, o natáčení druhého filmu se zatím moc nemluví a pokud ano, tak se jedná jen o pouhé dohady nebo případná přání početných fanoušků. Jamie se přiznal, že by moc rád pokračoval jako Jace Wayland, ale z četných článků vyplývá, že někteří si nedokázali Jamie ztotožnit s Jacem a rádi by někoho jiného. Otázkou tedy zůstává, jak to bude doopravdy. Doufejme, že se celá záležitost brzy vysvětlí a producenti fanouškům nabídnou strhující podívanou.

Jamie si dokonce přečetl všechny díly série Nástroje smrti a moc si celou hexalogii oblíbil. To by mohlo být přínosem do celého natáčení. Přeci jenom má o knižním ději větší přehled a mohl by se do role Jace lépe vžít.

Nakonec přikládám video. Jamie Campbell Bower – Better man

Thumbnail Play icon

Co si o tom myslíte? Oblíbili jste si Jamieho nebo byste brali někoho jiného? A co Lily Collins? Podělte se s námi o Vaše názory :)

Můj osobní názor:

Přijde mi divné měnit herce, pokud nenastanou nějaké zvraty ohledně jeho zdravotního stavu nebo pokud neukončí svou kariéru. Vždycky se producenti nemohou trefit do vkusu každému, tak proč to teď měnit. Podle mého se spíše sekli ohledně LIly Collins v roli Clary Frayové, ale to je jen můj názor. Každopádně jsem se ke konci s Lily Collins smířila a teď jen uvítám, pokud se v dalším filmu objeví oba mladí herci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JanaRuziska

Film jsem viděla a líbil se mi a nevidím důvod proč by se herci měli měnit, přijde mi to jako nesmysl. Doufám, že se nakonec rozhodnou, že v pokračování jednotlivých dílů budou s natáčením pokračovat. Každý z herců má něco do sebe a nemyslím si, že by své role odehráli špatně, spíše naopak :-) .

27.7.2017 | 1:23:44
bloody hunter

Já hlasuju tedy STOPROCENTNĚ PRO JAMIEHO.V prvním díle byl boží.Jak zahrál Jace bylo rovnou bombový takže bych nic neměnila. Podle mě by jinak ztratili popularitu a to bych nechtěla.Vytváří skvělé filmy a proto chci aby hrál teda Jamie i v druhém díle.Takže Jemiemu přeji hodně štěstí aby mu to teda vyšlo. A ted Lili. U Lili bych taky nic neměnila protože si nedokážu totiž představit jinou dvojci než je Jamie a Lili.Jim to tak sluší v tom filmu.No ale zatim neznám názor Lili ale doufam že by si taky zahrála Clary znova jako Jamie. A ta písnička ta je bombová přímo fámozní musím si ji pouštět pořád dokola abych uhasila tu touhu po dalším díle a taky mě hrozně moooooc uklidnuje. No musím říct že se Jamieovi moc povedla . A nakonec hodně štěstí Jamie a Lili už se MOOOOOC TĚŠÍÍÍÍÍÍÍÍM PAPÁ.

25.7.2016 | 18:02:48
Makkina

Rozhodně jsem pro Jamieho. Podle mě je pro roli Jace ten nejlepší. Je to skvělý herec a doufám, že žádné změny v obsazení nenastanou.

16.7.2016 | 21:07:39
andělka123

já bych byla radši kdyby v druhém díle hrál Jamie

11.6.2016 | 19:41:09
mmonik

Já tedy Jamieho miluju!!! A v nástrojích smrti byl skvělý… Mrzí mě, že ten film nedopadl… a že zatím neplánují pokračování… Celá hexalogie je skvěle napsaná a je to krásný děj… Moc jsem si čtení knížek užívala a je to rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších se­rií…

A děkuji za tento klip… !!!! Pouštím si ho velmi velmi často :-) Miluju totiž jeho hlas :-)

11.4.2016 | 10:37:19

Datum premiéry!

  • úterý 12.ledna v 9 hodin večer (USA času).

Shadowhunters trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Teaser 1

Thumbnail Play icon

Seriáloví herci

Soupiska herců do seriálu

Shadowhunters je kompletní!

Zavzpomínání na TMI film

Thumbnail Play icon

Autorka

Cassandra Clareová

  • Americká spisovatelka
  • Narozena 27.července 1973
  • Judith Rumeltová

Citáty z knih C.Clareové

– Milovat znamená ničit a být milován znamená být ničen. 

– Člověk vyroste ve chvíli, kdy se ohlédne do minulosti a uvidí věci, které si nepřeje vidět. 

– Jak zvláštní je čekat, až člověk všechno ztratí, a ani nevědět, zda k tomu skutečně dojde. 

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama