The Mortal Instruments (Nástroje smrti) Konečně! Pořádný trailer na Shadowhunters je tady

Konečně! Pořádný trailer na Shadowhunters je tady

Konečně! Pořádný trailer na Shadowhunters je tady

Jste zvědaví a napnutí? Tak už se nenechte napínat a pusťte si trailer na Shadowhunters

11 0
9.10.2015

Tam-ta-da-dá

Thumbnail Play icon

Diskuze /16

227petr

Vypadá to zajímavě. Jenom se mi moc nelíbí obsazení herců a navíc, když jsem koukal na sneek peeky, tak mi Claryni a Jaceovi pohyby přišly hrozně falešný. Pořád si nějak neuvědomuji a nemůžu přijmout ty jiné herce. Štvou mě ty Jaceovi vlasy a tento herec, co hraje Jace, mi přijde jako nějaký slizoun. Jako tedy víc by se na Jace podle mě hodil ten herec, co je v druhém sneek peeku pravděpodobně jako Valentinův noshled (ten vedle toho černocha). Ale jinak už se těším. Uvidím, jak se překonám při té změně osazenstva. Snad to půjde, protože knihy i film jsou boží, tak chci dát šanci i seriálu. :D

webmaster
13.10.2015 | 17:27:42
Barbra06

Já se neskutečně těším, ale mám skryté obavy. Na obsazení jsem si docela zvykla a jsem zvědavá, i když jsem ze začátku proti seriálovému Jaceovi razantně protestovala. A taky jsem se už teď zamilovala do Aleca :D Nicméně, mám tušení (už podle traileru), že se tvůrci opět nebudou moc držet předlohy, vymyslí všelijaké „vylepšováky“, které možná nakonec budou na škodu. Ale budu optimistická a věřím, že seriál bude skvělý a hlavně bude mít slušnou sledovanost !!!

#3 227petr
13.10.2015 | 20:38:35
227petr

#2 Barbra06: Vždyť od toho jsou filmy a seriály, aby nám ukázaly jiný pohled na knížku. Nechápu, proč musí být všechno natočeno podle knížek. Jako chápu, že by bylo zajímavý vidět, jak se tvůrci poperou s zfilmováním knihy. Stejně jsem pořád naštvanej, že zrušili originální TMI (tuším, že právě kvůli tomu, že se to nedrželo moc knižní předlohy) No a co??? Stejně to je jeden z nejlepších filmů. (Některý pasáže byli hodně pozměněný, ale opět podle mě je to šumák.) I když se na seriál 100% budu koukat, tak pro mě bude J. C. Bower pořád Jace, Lily Collins pořád Clarry, J. R. Meyers pořád Valentine (podle mě se na tuto roli perfektně hodil, a ne nějakej plešoun) a také pro mě Aiden Tarner bude pořád Luke. (a ne nějakej černoch, který se na to vůbec nehodí) – bez narážky na rasismus. :D

Ale už se těším.

#4 Barbra06
webmaster
13.10.2015 | 21:30:33
Barbra06

#3 227petr: Je to věc názoru :) Neříkám, že musí být vše vždycky přesně podle knižní předlohy. Příkladem je třeba TVD, které se stalo daleko úspěšnější, než knížky. Ale fanoušci často knižní předlohu natolik zbožňujou, že seriál, který se jí nedrží, nemá natolik dobrou sledovanost a nakonec ho zruší. A film mám ráda, to s tebou souhlasím. Ale řekla bych, že tam sehrálo jeho zrušení více faktorů, nejen předloha. Například tisíce fanoušků protestovali proti Jamiemu v roli Jace. Vtipné, ale je, že teď zase naopak všichni protestují proti Dominicovi a chtějí zpátky v roli Jace Jamieho :D A Lily Collins je pro mě TOP. A to, že je Luke černoch mě nijak nepřekvapuje a je to v celku logické. Když si vezmeš všechny americké seriály, vždycky tam alespoň jedna taková postava je. Podle mě chtějí zabránit protestům fanoušků a kritiků právě kvůli rasismu. Já mám teda největší problém asi se seriálovým Hodgem, jinak na zbytek jsem strašně zvědavá!

14.10.2015 | 9:48:33
dadinka

bože, no já se obávám, že seriál pokazí jako pokazili film, ale jiným způsobem :), no aspon že Simon je pořád sympaták :D, jako nevypadá to nejhůř, ale mám pocit, že to pujde do … což doufám že ne, :) protože knížky mam fakt ráda

#6 Barbra06
15.10.2015 | 20:23:24
Barbra06

#5 dadinka: Vidím, že nejsem sama, kdo má stejné obavy…taky moc chci, aby se seriál povedl a bylo nejméně šest sérií. Ale taky jsem z toho nesvá a mám bohužel stejný pocit! Budeme doufat, že nás to mile překvapí!

#7 dadinka
15.10.2015 | 21:41:32
dadinka

#6 Barbra06: Budem muset no :), protože bych opravu ráda viděla i jiné věci z dalších knižních dílů než jen ten 1., myslím, že bude ale taky problém v některých hercích, viděla jsem pár sneak peeků a jestli můžu říct, tak mi herecké výkony nepřipadaly dobré, no jak si psala, budem doufat :)

16.10.2015 | 15:46:39
miovitost

Ne, ne, ne a ne! Hlavní dvojice je absolutně příšerná, hlavně Clary. Doufám, že se mýlím, doufám, že to nakonec dopadne dobře. Chjo…

20.10.2015 | 10:59:20
Alibi

Sorry, ale ty Claryiny vlasy, vždy když je vidím tak mám pocit, že začne hořet. Film stejně jako kniha mi přišly zasaditelný do naší doby a i v zásadě uvěřitelní, ale z trailerů mám pocit umělého cirkusu, snad se to změní, protože se i tak těším :). Jak se mi představa tohoto představitele Jace nelíbila tak teď jsem jím překvapená, že se mi líbí, za to Clary hrůza umělá.

24.10.2015 | 14:38:16
Marišiel_ff

Musím říct, že ve sneak peeks se mi hodně líbí ta atmosféra, démon, který mění podoby je super, Aleca žeru už teď :D … co už mi ale víc vadí, je to, jak to hodně přehrávají na efekt, např. Alecův několikametrový vzlet, Izzin výskok v podpadcích jakoby nic, Jacovo a Alecovo přehazování meče během bitky apod, prostě neuvěřitelné, škoda… kupodivu, jak jsem z fotek nemohla přijít ani za mák na chuť novému magnusovi, tak v ukázkách už je to o malinko lepší (avšak Godfrey Gao forever, stejně jako Lilly a Jamie – i když Dominica beru už od začátku jako přijatelnou náhradu)

27.10.2015 | 19:52:52
lilith23

Prvé dojmy katastrofálne. Clary s mrkvovým odfarbovačom, Jace slizký a nie sexy, celkovo to na mňa zatiaľ pôsobí strašne lacno a ani za mak nie uveriteľne. Aj v tej krátkej ukážke sa mi zdá, že „herci“ teda riadne prehrávajú a bude to jedno veľké sklamanie. Neznášam, vážne neznášam keď sa vezme skvelá predloha a narve sa to nízkorozpočtového gulášu len aby sa z toho vytrieskali peniaze. To to potom aj tak vyzerá. Ešte šťastie že moje obľúbené knihy nikto nedal na plátno. Zatiaľ.

28.10.2015 | 15:14:58
Celine

Koukám tady taky chcíp pes co?… :D První díl už vyšel, odpočet na další není evidentně, a nikdo se ani zatím nepodelil o dojem z prvního dílu… Nuže tak já začnu… trošku hůř si zvykám na Jace, ale šance mu pořád dávám… sem tam mi to přišlo dost nahuštěné, a občas příšery vypadali, jako kdyby se na nich někdo teprve učil, jak je graficky vytvořit… Jinak se mi ale první díl moc líbil. Dokonce i Clary mi seděla dobře, a Issabell se mi taky líbí víc, než ve filmu… Tak se těším na další díl… Snad se tady lidi tedy proberou… ( nic ve zlém, ale nespěte! :D )

#13 Jilyan
15.1.2016 | 0:27:04
Jilyan

#12 Celine: Shadowhunters mají vlastní stránku http://www.edna.cz/shadowhunters/

#14 Celine
15.1.2016 | 19:47:03
Celine

#13 Jilyan: Vždyť jsem koukala a nikde jsme to neviděla do haje :D tak jsem fakt asi slepa a nebo jsem hledala až tak moc, že jsem to přehlídla :D Jinak díky ;)

15.1.2016 | 22:43:24
Denx

Prostě Jace a Clary ne ne ne ne myslím tím ne !!!!!!! Tam ty ostatní by jsem ještě zkousla ale ty dva fakt ne!!!!!!!!!!!!! Kdyby prostě s těmi herci jenom natočili místo filmu seriál tak by to bylo nejlepší .…

9.3.2016 | 22:08:45
zlanonka

Lidičky, mám na vás takový dotaz. Nechtěl by někdo vyrazit se mnou a třemi dalšími nadšenci na koncert Jamieho skupiny Counterfeit? Jelo by se do Polska, což je přece jen kousek a relativně bezpečné místo Máme 4 volné lístky. Koncert je ve Wroclavi, cena vstupenky 470,– korun, koupili jsme VIP a omylem i ty obyčejné. Koncert je 15.6. Pokud máte zájem napiště na mail: zlanonka@seznam.cz

7.4.2016 | 17:46:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Datum premiéry!

  • úterý 12.ledna v 9 hodin večer (USA času).

Shadowhunters trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Teaser 1

Thumbnail Play icon

Seriáloví herci

Soupiska herců do seriálu

Shadowhunters je kompletní!

Reklama

Zavzpomínání na TMI film

Thumbnail Play icon

Autorka

Cassandra Clareová

  • Americká spisovatelka
  • Narozena 27.července 1973
  • Judith Rumeltová

Citáty z knih C.Clareové

– Milovat znamená ničit a být milován znamená být ničen. 

– Člověk vyroste ve chvíli, kdy se ohlédne do minulosti a uvidí věci, které si nepřeje vidět. 

– Jak zvláštní je čekat, až člověk všechno ztratí, a ani nevědět, zda k tomu skutečně dojde. 

Hlídejte si nás