Most Dangerous Game
83/100 - 7×

Most Dangerous Game

Dodge Tynes je nevyléčitelně nemocný a je ochotný udělat cokoliv, aby zajistil svou těhotnou manželku. Souhlasí s účastí na lovu, kde velmi brzy zjistí, že není lovcem, ale lovnou.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Quibi, Roku | 10 minut
žánr
Akční, Thriller

Druhá série skutečně vznikne. Zahraje si v ní herec z The Umbrella Academy

Druhá série skutečně vznikne. Zahraje si v ní herec z The Umbrella Academy

Kvůli ukončení služby Quibi v loňském roce se dlouho nevědělo, jestli se původně prodloužené Most Dangerous Game druhé série skutečně dočká. Služba Roku, která Quibi odkoupila, však nyní potvrzuje, že druhá řada vznikne.

2 0
23.8.2021

Pár měsíců po premiéře první řady služba Quibi potvrdila, že se Most Dangerous Game vrátí s druhou řadou. I samotné finále naznačovalo, že nás čeká další lov s novým běžcem, který tak vystřídá Dodge Tynese s tváří Liama Hemswortha. Jelikož ale bylo nuceno Quibi v prosinci 2020 ukončit provoz, byl osud seriálu nahnutý. Krátce na to ale knihovnu služby převzala jiná služba Roku a vypustila mnoho seriálů z produkce Quibi letos v květnu pod záštitou Roku Originals. Od té doby bylo opět ticho ohledně druhé série MDG, které ale končí nyní. Roku totiž potvrdilo, že se druhé série skutečně dočkáme.

Jak bylo dříve avizováno tvůrcem Nickem Santorou, který se rovněž k projektu vrací, nová řada se bude odehrávat v New Yorku a herec Christoph Waltz si zopakuje roli Milese Sellarse. Také už víme, co bude zač nový běžec a kdo si ho zahraje. Postava se bude jmenovat Victor Suero a ztvární ho herec David Castañeda, jehož můžete znát ze seriálu The Umbrella Academy. Victor nemá v životě moc štěstí a když zjistí, že se jeho sestra nachází v potížích, vrhá se do akce, aby ji ochránil. Pokud přežije, vydělá si jmění. Z lásky ke své sestře je odhodlaný přežít. Victorův představitel David Castañeda se k účasti v seriálu vyjádřil následovně:

Když jsem četl scénář, nemohl jsem několik dní spát. Přemýšlel jsem o tom muži, který získal příležitost vydělat peníze, aby zaopatřil svou sestru, což mi připomnělo mě a mou rodinu, jejich nesnáze a vynalézavost v nouzi. Tento příběh se jich dotkne a doufám, že i spousty dalších lidí. A taky je tu Christoph Waltz, který je frajer. Nemůžu se dočkat, až se do této příležitosti, kterou mi Roku poskytlo, vrhnu a vezmu diváky na parádní jízdu.

Prozatím není jasné, jestli bude mít druhá série stejný formát jako ta první, tedy přibližně desetiminutové epizody, nebo jestli Roku přejde na delší formát.

(David Castañeda ztvárňuje Dvojku v The Umbrella Academy. Foto: Netflix)

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že druhá série opravdu bude? A co říkáte na nového běžce?

Diskuze /1

Raiden123

Trochu zavadzajuci clanok,ak si niekto nevsimne,toto nieje sekcia serialu umbrella academy.

23.8.2021 | 22:36:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E12: Blood Work

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @saurix.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama