New Warriors
0/100 - 0×

New Warriors

New Warriors je skupina o šesti mladých lidech, která se snaží společnými silami udělat ze světa lepší místo. Ačkoliv jejich schopnosti nejsou tak úžasné jako u Avengerů, nevzdávají se a snaží se pomáhat lidem.

USA | 2019 | Neodvysíláno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový

Kdo bude tvořit skupinu New Warriors?

Kdo bude tvořit skupinu New Warriors?

Marvel a stanice Freeform zhruba před osmnácti dny oznámili, že připravují novou sérii New Warriors, ve které se objeví oblíbená postava fanoušků Squirrel Girl, ale doposud jsme nevěděli, kdo se k ní přidá. Pojďme se tedy společně podívat na to, kdo tuto šestičlennou partu bude tvořit.

4 0
24.4.2017

Doreen Greenová (Squirrel Girl)
Akrobatická, silná, umí se prát a dokáže mluvit s veverkami. Doreen je přirozená vůdkyně – sebevědomá a houževnatá, ale ne rozhodně nevinná. Je také hodně energetická a její předností je její věčný optimismus. Věří v ostatní lidi a inspiruje je, aby věřili sami v sebe. Má veverku Tippy Toe, kterou s sebou všude tahá.

Craig Hollis (Mister Immortal)
Jeho schopnost spočívá v tom, že nemůže zemřít, alespoň to tak ostatním vykládá. Potížista, který se chová sobecky a k ženám nemá žádnou úctu. Craig je popisován jako „nejzajímavější muž na světě“, přestože je spíše nafoukaný než sebevědomý. Jeho schopnost je úžasná, ale vůbec ho nezajímá, protože je líný a místo toho, aby své schopnosti prozkoumával, tak leží na gauči.

Dwayne Taylor (Night Thrasher)
Nemá žádné superschopnosti. Dwayne je místní známý hrdina, který má svůj vlastní YouTube kanál. Je geniální, silný, pochází z významné rodiny a občas tak trochu narcista. Nezajímá ho, co si o něm ostatní lidi myslí. Uvnitř hluboko věří v spravedlnost – aspoň v tu, kterou vykonává on sám. Před ostatními tají, že pochází z bohaté rodiny, protože se bojí, že by přišel o úctu, kterou si vysloužil na ulicích.

(Foto: Elizabeth Torque)

Robbie Baldwin (Speedball)
Dokáže vytvářet kinetické energetické koule. Robbie se chtěl stát hrdinou odmalička. Je impulzivní a nevyspělý. Jeho schopnost je sice pěkná, ale Robbie ji zatím nedokáže ovládat, a proto jeho kinetické energetické koule lítají všude možně.

Zack Smith (Microbe)
Dokáže mluvit s bakteriemi. Zack je stydlivý a trpí hypochondrií. Jeho schopnosti z něj dělají téměř telepata – bakterie mu dokážou říct, kde se daný jedinec nacházel, co jedl a s kým se scházel. Před ním žádné tajemství nezůstane skryté. Skupina New Warriors si tohohle urostlého a milého chlapíka bere pod svá křídla.

Deborah Fieldsová (Debrii)
Ovládá telekinezi na nízké úrovni. Deborah je hrdá, vtipná a dokáže rychle jednat. Před nikým netají, že je na holky. Má špatné zkušenosti se superhrdiny. Dokáže se o sebe postarat.

Diskuze /6

Lex Luthor

No tak z postav mě zaujali Debrij a Mister Inmortal možná ještě Speedball uvidíme co z toho bude

24.4.2017 | 15:31:35
Mohy

Tohle bude animák ?

#3 Blackhand47XD
25.4.2017 | 15:28:13
Blackhand47XD

#2 Mohy: Hraný seriál zasazený do stejného světa jako Avengers nebo Daredevil.

#4 Lex Luthor
webmaster
25.4.2017 | 16:36:25
Lex Luthor

#3 Blackhand47XD: Ale nejspíš bude pro děti

#5 Blackhand47XD
25.4.2017 | 17:28:29
Blackhand47XD

#4 Lex Luthor: Mělo by jít o superhrdinskou komedii.

webmaster
26.4.2017 | 10:33:54
God of war

Ta první paní veverková :D

22.7.2018 | 23:14:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů