Orphan Black
91/100 - 126×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

S03E05: Scarred by Many Past Frustrations

S03E05: Scarred by Many Past Frustrations

Helena se v táboře Castoru znovu shledává se svou sestrou, když je Sarah zajata. Zatímco Sarah trpí během testování, Paul se jí rozhodne vynadat. Jeho loajalita se ale brzy ocitne pod velkým tlakem. Celá rodina z projektu Leda se o Sarah v době její nepřítomnosti obává. Gracie se snaží zbavit svého vyznání pod dohledem paní S. a neochotného Felixe. Cosima se zamiluje do svého internetového rande, dívky jménem Shay.

sk
16.5.2015
460 000
45 minut

Režie: David Frazee
Scénář: Alex LevineHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že mě překvapilo že ji tam Helen nechala a nerozhodla se ji pomoct hned kdo vi jak to ted bude mit Sarah, jinak musim řict že Gracie byla skvěla jak pařila s Felixem a Siobhan, jinak Cosimino rande bylo perfektni nečekal jsem že se přes Delphine přenese tak rychle.

redaktor
27.10.2020 | 18:17:28
Ojika

Moc pěkný a nabínavý díl, nemůžu se dočkat dalšího. :)

17.5.2015 | 21:47:58

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Filtr seriálů
Reklama