Orphan Black
91/100 - 126×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

S04E05: Human Raw Material

S04E05: Human Raw Material

Sarah si bere den oddechu a chce ho strávit s Kirou. Celá věc se ale rychle promění ve vyšetřovací misi namířenou na diskreditaci Felixových nově nalezených příbuzných. Cosima a Donnie zintenzivňují vyšetřování neulocionistické kliniky zaměřené na umělá oplodnění. Zatímco Donnie potkává velmi známou tvář, Cosima učiní šokující objev, který ji dovede k nebezpečné konfrontaci.

sk
12.5.2016
223 000
45 minut

Režie: David Wellington
Scénář: Kate MelvilleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Krystal byla fakt naivni jak chce všechno vyřešit a ani nezna zakladni fakta a taky mohla si Donnieho poslechnout a jsem zvědav jestli Cosima přistoupi na tu dohodu a večeře s Felixem a jeho sestrou byla fakt dobra ale Felix by měl vic prověřovat než duvěřovat protože opatrnost musi byt nade vše.

redaktor
28.10.2020 | 18:18:01
Peccoskaify

Poprosím repasovat titulky na http://www.flashx.tv/…zk6gwcq.html nesedí na tu 1080p verzi z netflixu :/

15.5.2016 | 20:54:14
Packa

Aneb jak v posledních 10 vteřinách zkazit jinak skvělý díl.

13.5.2016 | 21:51:42

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Filtr seriálů
Reklama