Orphan Black
91/100 - 126×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Kira Manning

Kira Manning

Kira je dcerou Sarah, o kterou se stará její pěstounka Siobhan.

Sezóny 5
2013 - 2017

Foto: BBC America

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KaraSnowAllen

Zpočátku docela výjmečné, moudré dítko, později jen dívčica s jedním výrazem, nafouklýma tvářičkama a v podstatě žádným přínosem, kterou tam jen všichni uklidnují a celé to typicky patosové řeči a rodičovské mentorování tam nesedí a ona na to nereaguje tak, jak by měla. To by ani tak nevadilo, je to dítě, nemůžu chtít zázraky, ale mezi ní a Tatianou – zkrátka nevypadají jako matka a dcera. Když jsou na place jako Cosima a Kira, tak je to uvěřitelné, ten vztah teta a neteř, ale matko-dcerovký vztah vypadá hodně nepřirozeně. Myslím, že Sarah neměli dávat vůbec žádnou dceru, ale spíše něco jako mladší sestru, Sarah je totiž postava, co je hodně nemateřský typ a tahle holka je tam jenom proto, aby byla její dcera, jiný význam nemá.

18.8.2017 | 13:06:53

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama