Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E04: Lost Boys

S01E04: Lost Boys

Zpětná vazba odhaluje, že TJův sebevražedný pokus pramenil z aféry se zavřeným republikánským kongresmanem, kterého Bílý dům vydíral.

cz sk
5.8.2012
1 hodina

V současnosti odmítá prezident Garcetti pomáhat potopené čínské ponorce u západního pobřeží. Poté, co odvolání na Číňana selže, řekne Elaine Garcetti, že proti němu okamžitě vyhlásí svou kandidaturu, pokud nezachrání čínské posádky. Gruzie přiměje Annu, aby potvrdila Elaineiny prezidentské plány, a využívá tyto znalosti ke sdílení vedlejší linky na zlomovém příběhu se Susan. TJ otevírá svůj klub navzdory odmítnutí rodičů zúčastnit se otevření, jak bylo původně plánováno. TJ prodejce mu dává kokain v klubu. Bud dorazí na vernisáž a objeví TJ, v bezvědomí po předávkování.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama