Powerpuff
0/100 - 0×

Powerpuff

Dvacetileté ženy se schopnostmi spolu dříve bojovaly proti zločinu a nyní je štve, že kvůli tomu přišly o své dětství. Brzy ovšem budou čelit možnosti se sjednotit, protože je svět bude potřebovat více než kdy jindy.

USA | 2021 | Neprošel pilot
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komedie

Chloe Bennet opouští seriál Powerpuff

Chloe Bennet opouští seriál Powerpuff

Podle Variety se hlavní herečka Chloe Bennet rozhodla opustit seriál Powerpuff, který je stále ve fázi předělávání scénářů. Proč se tak rozhodla?

5 0
11.8.2021

Chloe Bennet si měla zahrát v pilotu Blossom. Seriál měl mít odsouhlasený pilot a na začátku podzimové sezóny měl být vysílán jako velká pecka v programu stanice CW. Bohužel se tak nestalo. Stanici CW se natočený pilot nelíbil, tudíž neprošel. Každopádně tvůrci dostali další šanci a momentálně je seriál ve fázi přepracování scénářů.

Podle jednoho zdroje to vypadá, že ze studia Warner Bros. Television chtěli rozšířit možnosti tak, aby Chloe u projektu zůstala, dokud nebude přepracován. Chloe ovšem musela spolupráci ukončit kvůli tomu, že se nemohli dohodnout, kdy naplánovat přetočení jednotlivých scén. Casting tedy pro novou třetí Powerpuff Girl začne na podzim.

Dove Cameron a Yana Perrault ovšem stále zůstávají projektu věrné. Dalšími členy původního pilotu byli Donald Faison jako profesor Drake Utonium, Nicholas Podany jako Mojo Jojo a Robyn Lively jako Sara Bellum. V současné době s nimi studio jedná, zda se k projektu opět připojí.

Máte pocit, že je za tím něco víc a jednalo se o něco jiného než neshody v rozplánování přetočení scén? Koho byste si představili na roli Blossom?

Zdroj: CW

Diskuze /14

Stardos

CW by tohle mělo prostě vzít jako signál, že tenhle seriál prostě musí nechat plavat. Ale hádám, že zaplatili dost za IP :)

#2 Zira
11.8.2021 | 20:53:36
Zira

#1 Stardos: Upřímně, co si budem, největší rozruch tam udělala právě ona. Ještě možná Dove, ale nevím, zda by to mohla utáhnout po tom skandálu s uniklým scénářem a tím, že ten pilot prostě neprošel. Nevím. Ze začátku jsem tomu věřila, ale ještě to ani nezačalo a sype se to čím dál tím víc a víc. :D

webmaster
11.8.2021 | 20:57:54
kunko

Za mňa len: 1. Odebrat z Bedny,
2. zbožne dúfam že má iné dôležitejšie pracovné povinnosti ktoré uprednostnila (MCU) :D

11.8.2021 | 23:01:25
Lex Luthor

No jo ta naše slavná CW, která má radši rodinná dramata a dnešní propagandu kdoví co z toho nakonec vznikne za sračku jestli to vůbec vznikne.

#5 Beranir
11.8.2021 | 23:09:01
Beranir

#4 Lex Luthor: já jen doted nechápu jak se v záplavě té škváry objevil na CW superman a lois, ten seriál je asi to nejlepší co se od nich za posledních 5let viděl, není perfektní, ale na to jaký možnosti kolovaly o seriálu před jeho uvedením a jak sme na tom ted, je to super.

#6 Stardos #7 Zira #13 Lex Luthor
12.8.2021 | 0:08:21
Stardos

#5 Beranir: Nancy Drew je taky od CW a je lepší jak Superman. Akorát se o seriálu teda moc nemluví, což je škoda.

#7 Zira
12.8.2021 | 0:52:00
Zira

#5 Beranir: No, rozdíl je v tom, že CW s výrobou Supermana a Lois nemá absolutně nic společného. Všechno to zařizuje DC Entertainment a Warner Bros. Television Studios. Ono se to tam jen vysílá :D
#6 Stardos: A souhlasím, Nancy Drew je třeba naprosto skvělý seriál na CW a popírá takové ty teenagerovské věci, co se na CW objevují ala Riverdale a kdo ví jaké blbosti, jen se o tom dost nemluví.

#9 Xavik #12 Carlos Matos #13 Lex Luthor
webmaster
12.8.2021 | 7:29:18
Raiden123

Asi prisla na to,ze proste tak ironicky <Ikonicky?/ hrozny animovany serial proste nejde prerobit na hranu formu,bez nasledkov a dala od toho ruky prec pokial sa dalo,i ked natocili jeden hrany diel spolocne.

Zaujima ma ci sa jej zaujem presunul na pomoc k obnoveniu serialu Ghost Rider,ale to by bolo asi az moc jednoduche,lebo navrh na natocenie toho serialu zahrabali dost hlboko :-/

12.8.2021 | 8:04:21
Xavik

#7 Zira: CW má se Supermanem a Lois hodně společného, není to seriál, který se tam „jen vysílá“. A pokud je Nancy Drew tak skvělá, proč jsem doposud nečetl ani jeden článek o tom, který by mě přemlouval k jejímu koukání? (mrk, mrk) :D

#11 Zira
admin
12.8.2021 | 8:36:12
Director of SHIELD

Díky bohu! Chloe si tohle vážně nezaslouží. Být v nějaké pitomé teenage blbosti od CW. Je mi jasné, že se to asi nestane, ale byl bych hrozně rád, kdyby se zase objevila v MCU. Jo, jasně…Agents of S.H.I.E.L.D.už nejsou kánon… bla bla bla. Ale když se teď začíná otevírat multiverse, tak jsou možnosti (téměř) nekonečné. Tak proč tam nedat badass agentku s cool schopnostmi, která je navíc hot as hell? :D

12.8.2021 | 10:15:08
Zira

#9 Xavik: Tak jsem se na to pořádně podívala a máš pravdu v tom, že se to jen tam nevysílá, každopádně minimálně to financování je rozdělené a s troškou do mlýna přišlo i HBO Max, to by mohl být i důvod, proč je rozpočet vyšší. Bohužel další informace ohledně toho, co kdo jak na čem spolupracoval nejsou. Jen jsem našla, že HBO Max prezentovalo minimálně v Brazílii, že Superman & Lois jsou HBOMax Originals :) Co se týče Nancy Drew, tak tam za to může CBS Studios. A klidně článek k tomu, abych lidi přemluvila sepíšu, ale pochybuju, že si to někdo přečte, až uvidí, že to je od CW. Vzhledem k tomu, na jaký věk herci vypadají, tak si zase budou všichni myslet, že je to další blbost jako Riverdale. Holt předsudky jsou předsudky :) Každopádně doporučuju na to kouknout, je to naprosto skvělý. :)

webmaster
12.8.2021 | 11:57:12
Carlos Matos

#7 Zira: Říkal jsem si, že si třeba v CW uvědomili svojí úplnou neschopnost a tupost. Tak se rozhodli dělat to jinak/najmout jiné lidi… a ono ne :D

12.8.2021 | 12:42:28
Lex Luthor

#5 Beranir: Superman a Lois je světlá vyjímka souhlasím.
#7 Zira: Bohužel na Nancy Drew jsem přestal koukat po první sezóně.

#14 Zira
12.8.2021 | 12:48:28
Zira

#13 Lex Luthor: upřímně ta druhá řada je ještě lepší než ta první :D Zkus to

webmaster
12.8.2021 | 15:39:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů