Powerpuff
0/100 - 0×

Powerpuff

Dvacetileté ženy se schopnostmi spolu dříve bojovaly proti zločinu a nyní je štve, že kvůli tomu přišly o své dětství. Brzy ovšem budou čelit možnosti se sjednotit, protože je svět bude potřebovat více než kdy jindy.

USA | 2021 | Neprošel pilot
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komedie

Kdo všechno je zatím potvrzen do obsazení?

Kdo všechno je zatím potvrzen do obsazení?

Zatím se připravuje pouze pilot, ale už teď známe, kdo se bude pilotu účastnit. Můžeme s jistotou slíbit, že se vrátí i herec, který jisté postavě propůjčil svůj hlas v animované původní verzi.

1 0
18.4.2021

Podle hlavního plakátu už víme, kdo přesně bude hrát hlavní trojici, konkrétně Chloe Bennet, Dove Cameron a Yana Perrault. O scénář se postará Diablo Cody a Heather Regnier a režie se ujme Maggie Kiley. Příběh se bude odehrávat na základě původního animovaného seriálu The Powerpuff Girls vytvořeného Craigem McCrackenem, kdy The Powerpuff Girls Blossom, Bubbles a Buttercup dříve bývaly americkými superhrdinkami. Nyní je štve, že kvůli tomu přišly o své dětství. Brzy ovšem budou čelit možnosti se sjednotit, protože je svět bude potřebovat více než kdy jindy.

D. Cameron, Ch. Bennet, Y. Perrault. Foto: Disney, ABC, Cartoon Network

Chloe, jež známe především ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kde si zahrála Daisy Johnson či ze seriálu Nashville, ztvární Blossom Utonium. Přestože byla Blossom vždy velmi netrpělivá, svědomitá a dokonalá mladá slečna, její traumata potlačované dětské superhrdinky v ní zanechala pocit úzkosti a samotářství. Teď má ovšem v úmyslu se znovu stát vůdkyní – tentokrát podle vlastních podmínek.

Dove, která si zahrála po boku Chloe také v Agents of S.H.I.E.L.D. jako Ruby Hale či si zahrála v trilogii od Disney Descendants, bude hrát Bubbles Utonium. Její sladká dívčí tvářička si získala několik tucet amerických dětských srdcí a jako dospělá stále jiskří. Její okouzlující zevnějšek popírá u ní nečekanou tvrdost a důvtip. Zpočátku se více zajímá o znovuzískání své slávy než o záchranu světa, ale mohla by překvapit nás i sebe.

Yana, jež byla naposledy viděna na Broadwayi v muzikálu Alanis Morissette Jagged Little Pill, si zahraje Buttercup Utonium. V době svého největšího rozkvětu byla vzpurnou pořádnou dívkou Powerpuff. Citlivější, než naznačuje její tvrdý zevnějšek, prožila Buttercup dospělost tím, že se snažila odhodit svou identitu Powerpuff Girl a žít anonymní život.

D. Faison, N. Podany, R. Lively, T. Kenny. Foto: ABC, Broadway, Amazon

Donald Faison je nejlépe známý svou rolí Dr. Christophera Turka ve všech devíti sezónách úspěšného sitcomu Scrubs. Mezi další předchozí Faisonovy počiny patří Emergence a The L Word: Generation Q. Profesor Drake je popsán jako nepředvídatelný, laskavý a narcistický vědecký génius, jenž je nesmírně hrdý na tři mimořádné dívky, které vytvořil ve své laboratoři. Při pohledu na krizi středního věku je odhodlán napravit své vztahy se svými nyní dospělými dcerami.

Nicholas Podany účinkoval převážně v The Summertime Dropouts, Hart of Dixie či jako Albus PotterHarry Potter and the Cursed Child. Nadprůměrně inteligentní, nejistý a lačnící po moci byl Joseph „Jojo“ Mondel Jr. posedlý původní trojicí superhrdinek bojujících proti zločinu, a to navzdory zášti svého otce vůči nim. V původní komiksové sérii se Mojo Jojo představoval jako hlavní protivník této trojice. Před bitvami proti Blossom, Bubbles a Buttercup sloužil Mojo Jojo jako šimpanzí asistent profesora Utonia ve své laboratoři, kde omylem způsobil nehodu, jež vytvořila dívky Powerpuff, a sám si tím tak pozměnil svou vlastní DNA.

Robyn Lively, která si zahrála v seriálu Light as a Feather a v antologii Into the Dark: Come Knocking. Sara Bellum je vřelá a vtipná žena, která má s Drakeem komplikovanou romantickou historii. Vždy byla kamarádkou Powerpuff Girls a zůstala s nimi v kontaktu až doteď.

Tom Kenny, dvojnásobný držitel ceny Daytime Emmy za propůjčení svého hlasu v seriálu SpongeBob SquarePants právě hlavní postavě bbSpongeBobovi. Tom propůjčil hlas také Vypravěči, **Starostovi města Townsville a dalším postavám.

Doufáte, že pilot u stanice CW projde?

Diskuze /5

Mesyas

Proč do role buttercup nedají třeba Asiatku a musejí všude rvát ty Afroameričany?

#3 Stardos
19.4.2021 | 8:29:48
VictoriaF

Hm, takže Quake se asi teď někdy v MCU nedočkáme, když bude Chloe časově vytížena. Ale obecně skvělé obsazení, na to jak se zdálo, že to bude seriálová blbost :D.

#5 Xavik
19.4.2021 | 13:25:10
Stardos

#1 Mesyas: Protože Kung Fu zaplnilo CW kvóty na Asiaty :D Teď fakt, ta snaha hrát si na diverzitu obsazováním jen afroameričanů, je už poněkud o ničem. Měli spíše obsadit hispánku, někoho z východních zemí nebo nativní američanku.

19.4.2021 | 14:51:09
Svjatogor

Ten, kdo napsal scénář, zřejmě původní seriál neviděl. Možná 45sec cut bez zvuku v rozlišení 144p někde na YouTube. Takovou zámínku pro reboot Blossom, Bubbles, a Buttercup nepochopím ani po požítí CHEMICAL X ve množství větším než malém. koukám, že Profesor Drake je… takže nasrat a třikrát spláchnout! Genndy je s tímto cajk? :-(

19.4.2021 | 15:30:59
Xavik

#2 VictoriaF: Ona se dle mého nikdy nedočká svého projektu, maximálně se někde jen objeví/mihne, ale i to je dost nepravděpodob­ný. :)

admin
19.4.2021 | 20:17:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů