Private Practice
88/100 - 17×

Private Practice

Spin-off populárního seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové), který se točí okolo jedné z hrdinek, Addison Montgomery, a její soukromé lékařské praxe v ordinaci, která se specializuje na problémy s početím, ale i s partnerským životem a potomky. A neoficiálně i na množství komplikovaných soukromých osudů místních lékařů.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
hrají
Kate Walsh (Addison Forbes Montgomery), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Patrick Dempsey (Derek Shepherd), Eric Dane (Mark Sloan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Leven Rambin (Sloan Riley), Chyler Leigh (Lexie Grey), Paul Adelstein (Dr. Cooper Freedman),

Derek Shepherd

Derek Shepherd
Sezóny 2
2009 - 2012

Derek strávil dětství a ranou dospělost v New Yorku. Jako malý měl údajně ohromné afro, spoustu beďarů, byl docela při těle a hrál ve školní kapele na saxofon a kytaru. Vychovala ho spolu s jeho třemi staršími sestrami Liz, Kathleen a Nancy a jednou mladší Amelií jejich matka. Otce jim totiž před zraky Dereka a Amelie zastřelili dva lupiči poté, co jim odmítl dát hodinky, které mu za těžce vydělané peníze koupila manželka. (Zajímavé je, že Derek o otci málokdy mluvil a poprvé ho zmínil až v díle 5×11.) Derek měl také odmala takového polovičního bráchu – Marka Sloana. O něj vlastní rodiče nikdy nejevili zájem a u Shepherdových se cítil jako doma. S Derekem byli nerozlučná dvojka.

Více si můžete přečíst na stránce Grey's Anatomy, kde biografii herců i postav podrobně sepsal Jumpstar.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů