Private Practice
88/100 - 17×

Private Practice

Spin-off populárního seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové), který se točí okolo jedné z hrdinek, Addison Montgomery, a její soukromé lékařské praxe v ordinaci, která se specializuje na problémy s početím, ale i s partnerským životem a potomky. A neoficiálně i na množství komplikovaných soukromých osudů místních lékařů.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
hrají
Kate Walsh (Addison Forbes Montgomery), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Patrick Dempsey (Derek Shepherd), Eric Dane (Mark Sloan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Leven Rambin (Sloan Riley), Chyler Leigh (Lexie Grey), Paul Adelstein (Dr. Cooper Freedman),

Miranda Bailey

Miranda Bailey
Sezóny 2
2009 - 2009

O svém dětství Miranda nikdy moc nemluvila. Něco málo o ní z téhle doby ale přeci jen víme a je to poměrně zajímavé. Podle vlastních slov měla hrozně ráda Star Wars, nešla na maturitní ples své třídy, protože ji kluk, který se jí strašně líbil, nepozval, a především také hrála na hoboj. Proč především? Ve výborném standupu Simona Amstella „Numb“, jsem totiž narazil na jeden takový hlod, který se k Baileyové možná vztahuje, možná ne – názor si udělejte sami:
Nelíbí se mi, když lidé vráží slovo „ale“ do vět, kde vůbec nemusí být. Když se vedle mých prarodičů nastěhovali noví sousedé, řekli o nich babička s dědou: „Jsou to Indové, ALE jsou hrozně slušní.“ Když televizní dramata neví, jak dál naložit s vedlejšími postavami, opatří je nějakou drobnou neobvyklostí: „No, je to černoška, ALE hraje na hoboj.“ To přece není nic neobvyklého! „Ach tak, na hoboj. Já už myslel, že přišla manželce zakroutit krkem.“ Prý na hoboj. „Je na vozíku, ALE smutný z toho není.“ Co prosím?

Více si můžete přečíst na stránce Grey's Anatomy, kde biografii herců i postav podrobně sepsal Jumpstar.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama