Ripper Street
93/100 - 89×

Ripper Street

Nechvalně proslulá Divize H ve složení inspektora Edmunda Reida, seržanta Benneta Drakea a amerického chirurga Homera Jacksona vyšetřuje případy na Ripper Street po řádění Jacka Rozparovače.

VB | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One, BBC Two, Amazon | 60 minut
žánr
Detektivní, Historický, Mysteriózní
hrají
Matthew MacFadyen (Edmund Reid), Jerome Flynn (Bennet Drake), MyAnna Buring (Dlouhá Susan Hart), Joseph Mawle (Jedediah Shine), David Wilmot (Donald Artherton), David Dawson (Fred Best),

Dlouhá Susan Hart

Dlouhá Susan Hart

Majitelka nevěstince.

Sezóny 5
2012 - 2016

Stejně jako Jackson musel uprchnout z Ameriky. Její minulost je zahalena rouškou tajemství ale ihned po příjezdu do nového působiště projevila jedinečný smysl pro přežití a talent v obchodu. Stala se majitelkou jednoho z nejvýdělečnějších bordelů v okolí.

S Jacksonem má velmi komplikovaný a dynamický vztah. Často se totiž chová nezodpovědně a to ji dovádí k nepříčetnosti. Nikdo nechápe jako spolu mohou vůbec vyjít. Po čase ale začínají odcizovat protože s Jacksonovi zalíbí Rose a taky protože se rozhodl, že bude spolupracovat s Divizí H.

I přes nutnost se chovat nenápadně má velký ochranitelský smysl pokud se jedná o bezpečí dívek, které pro ni pracují. Susan je sebevědomá, vzdělaná a naprosto ví jako manipulovat s muži, jak je ovládnout přes jejich touhy a vždy dostat to co chce.

Foto: BBC One, BBC Two, Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sérioví vrazi

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama