Ripper Street
93/100 - 89×

Ripper Street

Nechvalně proslulá Divize H ve složení inspektora Edmunda Reida, seržanta Benneta Drakea a amerického chirurga Homera Jacksona vyšetřuje případy na Ripper Street po řádění Jacka Rozparovače.

VB | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One, BBC Two, Amazon | 60 minut
žánr
Detektivní, Historický, Mysteriózní
hrají
Matthew MacFadyen (Edmund Reid), Jerome Flynn (Bennet Drake), MyAnna Buring (Dlouhá Susan Hart), Joseph Mawle (Jedediah Shine), David Wilmot (Donald Artherton), David Dawson (Fred Best),

Edmund Reid

Edmund Reid

Detektiv inspektor Edmund Reid. Šéf Divize H.

Sezóny 5
2012 - 2016

Velitel Divize H. Edmund Reid byl jedním z hlavních vyšetřovatelů, kteří měli za úkol dostat sériového vraha známého pod přezdívkou Jack Rozparovač. (Spolupracoval se slavnějším inspektorem Frederickem Abberlinem.) Na rozdíl od něj, který se poté co vyšetřovatelé vzdali vyšetřovaní, vrátil ke Scotland Yardu, tak se Edmund rozhodl zůstat tam, kde strávil poslední dva roky tím, že honil Rozparovače. Na místě, které mu navždy bude připomínat jeho největší selhání.

Kromě toho, že si nedokáže odpustit to, že se mu nepodařilo dostat vraha je jeho život poznamenaný tragedií, jejíž tajemství zná jen on sám. I přesto tohle všechno jde dál a nevzdává se. Jednou z jeho zálib je učení a objevování nových vědeckých postupů, které by mohli vyřešit některé zdánlivě neřešitelné případy a usnadnit práci vyšetřovatelům. Je přesvědčen, že kdyby měl lepší technické metody, tak mohl Rozparovače dostat. S touhle myšlenkou zápasí každý den a je rozhodnutý, že nevědomost se mu už nikdy nepostaví do cesty.

Foto: BBC One, BBC Two, Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sérioví vrazi

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama