Scream (Vřískot)
82/100 - 80×

Scream(Vřískot)

Zděšeně křičte co hrdlo ráčí. Nikdo vás ale neuslyší. Maskovaný vrah vás dostane, ať jste kdekoliv. Přichází televizní Vřískot, seriálová adaptace kultovního hororu z 90. let. Tentokrát se příbeh točí kolem mladé středoškolačky Emmy Duvall, která se stane hlavním cílem lakewoodského sériového vraha.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | MTV, VH1 | 42 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Willa Fitzgerald (Emma Duval), John Karna (Noah Foster), Bex Taylor-Klaus (Audrey Jensen), Carlson Young (Brooke Maddox), Tom Maden (Jake Fitzgerald), Amadeus Serafini (Kieran Wilcox), Connor Weil (Will Belmont), Tracy Middendorf (Maggie Duval), Jason Wiles (Clark Hudson), Amelia Blair (Piper Shaw)

S03E01: The Deadfast Club

S03E01: The Deadfast Club

Životy Deilona a jeho nových přátel jsou ohroženy, když se v jejich životech objeví tajemná postava z minulosti.

sk
8.7.2019
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
marcoz

Také dlhé čakanie… a takýto odpad… Neviem, kde vyhrabali tých hercov, ale nesympatickejšie postavy som nevidel pekne dlho… a nepomôžu tomu ani tie cameá…

1.9.2019 | 14:53:08
Kothy

Je to sice jine, ale zatim dobre.

4.8.2019 | 23:39:58
FValek

Naprosto špatná… remake série? :D 90 % dialogů jsou naprosto účelné a nucené fráze, chybí spontánnost a občas to je úplně k neuvěření :D „Jsem polda moje malá Olivko, já nevěřím nikomu (a extra ne tobě ty malá couro)!“ :D Počkám si s celkovým hodnocením, ale pokud je pachatel fakt ten malý kluk, co umřel na začátku + nějaký pomocník, nejspíš gothic holka, tak tomu dám absolutní nulu, protože to je fakt bez nápadu, hlavně že ještě více politicky korektní… :D A co to je prostě za kravinu, když Amir přiběhne do fitka v kostýmu Screamu… to je naprostá idiocie :D A jak to, že Dilion má uloženého Markuse v telefonu, to měl telefon už jako malé dítě a od té doby ho neměnil a simka stále funguje? WTF??! Režijní žumpa.

2.8.2019 | 4:43:35
Kubaskou

Plus za klasickou masku a ( bohužel jen ultra krátké ) cameo Tonyho Todda, jinak děs…

28.7.2019 | 17:22:23

Nepřehlédněte

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

V posledním článku této série vám přinášíme objasnění názvů posledních dvou epizod. Pojďte se tedy s námi podívat, co tvořilo předlohu poslední části druhé série.

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama