Scream (Vřískot)
82/100 - 81×

Scream(Vřískot)

Zděšeně křičte co hrdlo ráčí. Nikdo vás ale neuslyší. Maskovaný vrah vás dostane, ať jste kdekoliv. Přichází televizní Vřískot, seriálová adaptace kultovního hororu z 90. let. Tentokrát se příbeh točí kolem mladé středoškolačky Emmy Duvall, která se stane hlavním cílem lakewoodského sériového vraha.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | MTV, VH1 | 42 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Willa Fitzgerald (Emma Duval), John Karna (Noah Foster), Bex Taylor-Klaus (Audrey Jensen), Carlson Young (Brooke Maddox), Tom Maden (Jake Fitzgerald), Amadeus Serafini (Kieran Wilcox), Connor Weil (Will Belmont), Tracy Middendorf (Maggie Duval), Jason Wiles (Clark Hudson), Amelia Blair (Piper Shaw)

Piper Shaw

Piper Shaw

Reportérka, která přišla do Lakewoodu kvůli vyšetřování vražd.

Sezóny 2
2015 - 2016

Piper je chytrá, nepředvídatelná podcastová reportérka, která přijde do města, aby vyšetřovala nedávné vraždy. Spřátelí se s Emmou a začne se o ni a její rodinu zajímat. Ve finále je odhalena jako lakewoodský vrah, agresivní a emocionálně nestabilní psychopat.
Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Jako reportérka super, jako všechno to ostatní, ale stojí za pendrek…

27.2.2017 | 16:57:24
Kothy

Nova tvar.

1.6.2016 | 20:05:56

Nepřehlédněte

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

V posledním článku této série vám přinášíme objasnění názvů posledních dvou epizod. Pojďte se tedy s námi podívat, co tvořilo předlohu poslední části druhé série.

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama