Scream (Vřískot)
82/100 - 81×

Scream(Vřískot)

Zděšeně křičte co hrdlo ráčí. Nikdo vás ale neuslyší. Maskovaný vrah vás dostane, ať jste kdekoliv. Přichází televizní Vřískot, seriálová adaptace kultovního hororu z 90. let. Tentokrát se příbeh točí kolem mladé středoškolačky Emmy Duvall, která se stane hlavním cílem lakewoodského sériového vraha.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | MTV, VH1 | 42 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Willa Fitzgerald (Emma Duval), John Karna (Noah Foster), Bex Taylor-Klaus (Audrey Jensen), Carlson Young (Brooke Maddox), Tom Maden (Jake Fitzgerald), Amadeus Serafini (Kieran Wilcox), Connor Weil (Will Belmont), Tracy Middendorf (Maggie Duval), Jason Wiles (Clark Hudson), Amelia Blair (Piper Shaw)

Kieran Wilcox

Kieran Wilcox

Syn šerifa Hudsona, Emmina nová známost.

Sezóny 2
2015 - 2016

Kieran je typ tajemného špatného chlapce, který holky mají rády. Je mnohem chytřejší a vyspělejší než většina jeho vrstevníků. Do Lakewoodu se za svým otcem šerifem Hudsonem přestěhoval z Atlanty, protože jeho matka a nevlastní otec zahynuli při autonehodě. Ve městě se sblížil s Emmou a později spolu začali chodit. Na konci druhé řady byl odhalen jako vrah, který lásku k Emmě pouze předstíral a toužil se jí pomstít za smrt Piper.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Ach, ano, nuda změněná v cosi víc. Kdyby ale zůstalo u té nudy, bylo by to asi lepší…:-/

27.2.2017 | 17:01:52
Scarlett700

Krasavec ♥ ☺

11.8.2016 | 15:43:45
dadinka

Nudný dement

15.7.2016 | 12:54:42

Nepřehlédněte

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

Co se skrývá za názvy epizod? III. díl

V posledním článku této série vám přinášíme objasnění názvů posledních dvou epizod. Pojďte se tedy s námi podívat, co tvořilo předlohu poslední části druhé série.

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama