Smash
76/100 - 21×

Smash

Muzikální drama z pozadí Broadwayského divadla, plného snílků a intrik, kteří mají jedno společné – Všichni chtějí vyniknout.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 60 minut
hrají
Jack Davenport (Derek Wills), Debra Messing (Julia Houston), Katharine McPhee (Karen Cartwright),

Castingové novinky a další info

Castingové novinky a další info

O tom, že seriál Smash přidal do svých řad už několik nových herců jsme vás již informovali. Nyní se řady seriálu rozrůstají znovu.

0 0
18.9.2012

Do seriálu přijal pozvání herec Jesse L. Martin (na obr. vlevo), který je známý především ze seriálu The Law & Order. Jesse bude představovat režiséra Scotta Welkereho, který byl měl podle všeho zamotat hlavu Julii. Je to tedy už druhá postava o kterou by se měla Julia zajímat. Dále by měl Scott být starým známým pro několik postav. To že je pro seriál tou správnou volbou, dokazují i jeho role na Brodwayi v muzikálech jako Rent, The Merchant of Venice a další.

Další nově příchozí je poté hvězda muzikálu Hairspray, Nikki Blonsky (na obr. uprostřed). O tom v kolika epizodách se objeví a koho bude hrát se však zatím nic neví.

A poslední novinkou je úspěch na předávání cen Emmy, kde si choreograf seriálu Joshua Bergasse (na obr. vpravo) odnesl cenu pro nejlepší choreografii.

Autorem článku je arram.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Narozeniny

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama