Smash
76/100 - 21×

Smash

Muzikální drama z pozadí Broadwayského divadla, plného snílků a intrik, kteří mají jedno společné – Všichni chtějí vyniknout.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 60 minut
hrají
Jack Davenport (Derek Wills), Debra Messing (Julia Houston), Katharine McPhee (Karen Cartwright),

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot
sk
6.2.2012
11 500 000
1 hodina

Popis

Karen Cartwright to nemá jednoduché. Přijela do New Yorku s velkým snem prorazit a stát se hvězdou na Broadwayi, a však konkurence zkušenějších zpěvaček je veliká. Karen tak nezbývá chodit od jednoho konkurzu k druhému a rozlívat zákazníkům po kavárnách kafe. Přesto není jediná, která má sen a i přes značné zkušenosti se jí nedaří získat vytouženou hlavní roli. To moc dobře ví Ivy Linn, které tak nezbývá než být jen součástí ansámblu.

Julie a Tom mají na seznamu několik společných a velmi úspěšných muzikálů, ale zrovna se rozhodli vzít od skládání pauzu, neboť Julie a její manžel jsou zrovna uprostřed adopce. Co se však nestane, když jim Tomův nový asistent Ellis vnukne nápad o novém muzikálu o Marilyn Monroe, který ani jeden nemůže dostat z hlavy. Rozhodnou se tedy napsat jednu píseň, která má však za následek lavinu. Když se demo nahrávka s Ivy objeví kvůli Ellisovi na internetu, jsou z toho oba rozčílení, neboť tak kritikou muzikál skončí ještě dřív, než vůbec začne. Nečekané se však stane skutečností, když je píseň hitem. Rozhodnou se tedy vyhledat producentku, která i když je zrovna uprostřed komplikovaného rozvodu, se do toho nebojí vrhnout po hlavě a tak jim hned domlouvá schůzku s nadaným režisérem a choreografem Derekem Willsem, se kterým má však Tom špatné zkušenosti.

Teď už jim zbývá jen jediné. Musejí, mezi stovkami uchazeček, najít svou hvězdu. I když je Ivy zprvu jasná adeptka, v momentě, kdy do místnosti vstoupí Karen, vyrazí všem dech. Do dalšího kola tak postupují dvě finalistky Ivy a Karen a ani jedna se nehodlá vzdát bez boje.

Info

Režie: Michael Mayer | Scénář: Theresa Rebeck

Vedlejší role:

Trailer

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
thera

150% – Pro mě nejlepší pilot letošní sezóny:)

čestný člen redakce
6.2.2012 | 12:00:07

Narozeniny

Reklama

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama