Star-Crossed
91/100 - 82×

Star-Crossed

Když mimozemská rasa Atriánců zamíří na Zemi, strhnou se nepřátelské boje ze strany lidstva a návštěvníci padnou do zajetí. 10 let poté, co Atriánci přicestovali, rozhodne vláda, aby osm z nich opustilo izolovaný věznící tábor a studovalo na střední škole spolu s lidmi. Roman se díky tomu znovushledá s Emery, která mu v dětství zachránila život…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | The CW | 40 minut
hrají
Aimee Teegarden (Emery Whitehill), Matt Lanter (Roman), Greg Finley (Drake), Malese Jow (Julia Yeung), Grey Damon (Grayson Montrose)


O čem bude Star-Crossed

O čem bude Star-Crossed

Star-Crossed je romantický sci-fi seriál z produkce stanice CW, který sleduje příběh Emery a Romana, jakožto hlavních protagonistů pořadu…


1 0
15.2.2014

Když bylo Emery šest let, nouzově v jejím městečku přistála kosmická loď. Ať už přišli v míru nebo se zlověstnými záměry, vypukla bitva. Šestiletá Emery našla v kůlně jejich domu stejně starého atriánského chlapce, kterému poskytla útočiště, jídlo a přátelství. V krátkém čase, který spolu strávili, si vytvořili hluboké pouto. To však zpřetrhali lidé, kteří Romana násilím odvedli pryč, až Emery uvěřila, že je mrtev.

O deset let později se Atriánci aklimatizovali na Zemi, ale stále jsou vězněni ve střeženém táboře, v sektoru odděleném od lidí. Nyní se poprvé vydává skupinka dospívajících Atriánců do střední školy, aby se otestovala proveditelnost mimozemské integrace. Oči celého národa se k nim upírají se strachem a podezřením.


V prvním chaotickém dni zjišťuje Emery, že Roman tehdy nezemřel a nyní je jedním z oněch studentů. Jejich společné pouto se obnovuje, ale to vše ve společnosti, která je vůči mimozemské rase nedůvěřivá. Jejich vztah je ohrožen malomyslností komunit a politikou mocných. Přestože svět okolo nich je plný předsudků, jejich pouto se stává silnějším.

Diskuze /6

davemankl

CW .. please..

16.2.2014 | 1:33:59
Patty01

Nezbývá, než držet palce, aby to byl propadák. Tohle nemůžou myslet vážně :-D

16.2.2014 | 10:08:43
NEKROMOON

Tak. A Úpíři budou mít konkurenci galaktických rozměrů. :)

16.2.2014 | 12:30:56
vlabra

Že by pokus o reinkarnaci Lebkounů? To snad ne :-)

16.2.2014 | 23:55:48
Casstiel

Ahoj, jmenuji se Bella a miluji upíra, teda ufona.

20.2.2014 | 16:16:21
Klarolineforever

Náhodou, moc dobrý děj a seriál je báječný :D

26.2.2014 | 14:16:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!