State of Affairs (Ve službách CIA)
76/100 - 16×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), David Harbour (David Patrick), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning), Tommy Savas (Dashiell Greer), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Sheila Vand (Maureen James), Alfre Woodard (Constance Payton), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton)


Brífink s Adamem Kaufmanem

Brífink s Adamem Kaufmanem

Pohledný CIA analytik nafotil photoshoot pro Bello magazine. Byl také krátce vyzpovídán. V článku se dočtete něco více o jeho roli, spolupráci při natáčení a mnoho dalšího.


1 0
18.1.2015

Adam není na televizních obrazovkách žádný nováček. Nejvíce si ho určitě pamatujete z Buffy the Vampire Slayer nebo za první gay polibek v televizní historii v seriálu Dawsonův svět. Adam to bral jako jakoukoliv jinou roli, žádná velká věda.

A teď k jeho roli ve State of Affairs. Jako pohledný CIA analytik určitě k seriálu nalákal spoustu mladých děvčat. A ještě k tomu hrát po boku Katherine Heigl, je pro něj úžasná práce. S celým štábem si velice rozumí. A bylo to od momentu, kdy se potkali, za coč je neskutečně vděčný. Katherine obdivuje za její úsilí, dobře odvedenou práci a ještě k tomu její milost a vtipnost. Dokonce s ní a pár dalšími strávil Silvestra. A z jeho a i ostatních herců je dosti patrné, jak si natáčení užívají a že mezi nimi panují přátelské vztahy.


Jak se na roli vlastně připravoval? Jako jeden z producentů se na seriálu podílí také Rodney Faraon, CIA analytik z dob prezidenta Billa Clintona. Takže kdykoliv má Adam nějaký problém, zavolá mu a dozví se potřebné informace. Nejdůležitější je pro něj příběh, který ho upoutal už od začátku a nebál se jít do toho. Jako druhé nejdůležitější uvádí režiséra, který je naprosto úžasný. Dává jim prostor na improvizaci, dokonce ji po nich chce. Před pár dny uzavřeli první sérii a Adam už se nemůže dočkat, jestli bude seriál prodloužen, až začnou natáčet druhou.

O jeho postavě Lucase prozradil (a jak už je zřejmé z posledních 2 dílů), že ho čeká v seriálu také nějaký ten milostný život. Bude si muset projít taky osobní krizí a objeví se pár věcí které by nás ani nenapadly. A taky je tu možnost, že jeho problémy ovlivní operaci Bellerophon. Také bychom neměli zapomenout na Charliiny záhadné SMS, které nejsou úplně uzavřeny. Lucas Charlie bere jakou autoritu, ale dává si na ní stále pozor.

Adam je také velice aktivní co se sociálních sítí týče. Především na twitteru, což si nesmírně úžívá, miluje to, jak se lidé snaží poskládat jednotlivé střípky do jednoho. Snaží se přečíst co nejvíce a přijde mu působivé, že na některé věci zatím nikdo nepřišel. Za což tedy všechna čest tvůrcům. A také děkuje všem divákům za ohlasy a doufá, že se jim bude vývoj dějové linky líbit.

Zdroj: www.bellomag.com/…mag-issue-66

www.wdbr.com/…adam-kaufman

www.starrymag.com/?…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!