State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

Titulky k epizodě 1x04 - Bang, Bang jsou hotové!

Titulky k epizodě 1x04 - Bang, Bang jsou hotové!

České titulky ke čtvrté epizodě jsou hotové! Tentokrát to trochu trvalo, chyba je na mé straně, měla jsem plný víkend, tak jsem se ke korekci dostala až teď. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Bang, Bang. Nezapomeňte epizodu po zhlédnutí ohodnotit! Titulky pro vás jako vždy přeložila @Elli , té mockrát děkuji, a přeji pěknou zábavu.

3 1
14.12.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama