Stranger Things Popis

Stranger Things

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.

V malém městě Hawkins v Indianě si lidé žijí v poklidu a nic je netrápí. Jednoho dne se ale domů nevrátí školák Will Byers a život jeho kamarádů a rodiny se obrátí vzhůru nohama. Jeho matka Joyce se obrátí na místní policejní stanici, kde se šerifu Hopperovi moc do pátrání pouštět nechce, protože věří, že Will se brzy objeví. Přeci jen, tohle je Hawkins. Willovi kamarádi Mike, Dustin a Lucas to také nechtějí nechat být a vydají se Willa hledat. Při tom narazí na zvláštní dívku a rozpoutají kolotoč událostí, které se už nedají zastavit. Ale zároveň si stihnou užít i fůru legrace, i když musí prchat před různými nástrahami v podobě vládních agentů nebo děsivého monstra.

Trailer k první sérii

Thumbnail Play icon

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Doufám že ta další série bude stát zato

7.6.2021 | 5:45:14
Robert Hunter

K tomuto seriálu nemám co říct, opravdu mazec. Povinnost pro všechny, kdo chtějí kvalitní podívanou.

23.1.2021 | 10:39:26
akashko12

Nemám slov. Proste skvelý seriál, naozaj budem smutný keď to skončí. Proste TOP, 100% :D.

redaktor
14.1.2021 | 20:08:06
vlasacek007

No mám zhlédnutou 1. sérii a ohodnotil bych to asi následovně. Seriál je extrémně nadhodnocený. Zdaleka to nemá na ty nejlepší seriály a neleze mi do hlavy, jak může tento seriál být na prvním místě téměř v každém žebříčku. Každopádně to určitě stojí za zhlédnutí, protože i tak je 1. série velmi, ale velmi solidní!

V průběhu druhé série jsem myslel, že hodnocení půjde minimálně o hvězdu dolů, každopádně ten konec to naprosto zachránil. Polovina druhé série je úplně o ničem a pro mě velké zklamání. Poslední dva a šestý díl byly každopádně dokonalé, ostatně jejich celkové hodnocení tomu odpovídá a vyplatí se počkat.

Třetí série naprostá pecka, zvlášť oproti té druhé, která za moc nestála. Sice se nám skupinka už na začátku trochu rozdělila, ale to mi osobně nijak extra nevadilo. Super! :)

31.7.2020 | 11:48:46
Lusdriel

K seriálu mě přivedla má 11letá dcera, že se na to musím povinně s ní podívat. Seriál mě naprosto uchvátil!!! Už dlouho mě něco tak nechytlo! Těším se na 4. sérii. Rozhodně doporučuji!!!

26.5.2020 | 11:41:04
MichalFingerhutOV

Dechberoucí seriál:)

11.5.2020 | 0:21:15
mirofilmphoenix

výborný seriál

19.4.2020 | 19:36:01
Mileven+Bughead

Topovka!!!!!!!!!!­!!!

16.3.2020 | 7:59:36
Sapphire1977

teda som sa k tomu po dlhom čase dostal že si to pozriem keď to tak všetci vychvalujú a stalo sa mi to čo ešte pri žiadnom inom seriály, začal som používať doteraz nedotknuté tlačítko na ovládači a začal som pretáčať, tento seriál je brutálne nadhotnotená sračka, horor pre žiakov základných škôl

20.1.2020 | 11:03:38
1Bobesh1

První série super. Originální zajímavý příběh, který přináší řadu nového. Druhá je taky super, jen je všeho prostě víc. Třetí už je naprosto zbytečná a říká si, když druhá řada měla tohle, tak teď teprve budete koukat. Ta linka s Rusy je totální haluz, k tomu nám všichni dospívaji a když dochází nápady, začínají se řešit vztahy. Ale ve výsledku parádní.

admin
28.12.2019 | 19:07:54

Upoutávka ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme od první řady. Nové díly tento seznam dál rozšiřují. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako takovou třešničku na dortu nebo inspiraci, co si pustit.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás