Stranger Things Popis

Stranger Things

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.


V malém městě Hawkins v Indianě si lidé žijí v poklidu a nic je netrápí. Jednoho dne se ale domů nevrátí školák Will Byers a život jeho kamarádů a rodiny se obrátí vzhůru nohama. Jeho matka Joyce se obrátí na místní policejní stanici, kde se šerifu Hopperovi moc do pátrání pouštět nechce, protože věří, že Will se brzy objeví. Přeci jen, tohle je Hawkins. Willovi kamarádi Mike, Dustin a Lucas to také nechtějí nechat být a vydají se Willa hledat. Při tom narazí na zvláštní dívku a rozpoutají kolotoč událostí, které se už nedají zastavit. Ale zároveň si stihnou užít i fůru legrace, i když musí prchat před různými nástrahami v podobě vládních agentů nebo děsivého monstra.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ComixTom

Netflix a braši Dufferové servírují druhej chod podivnejch věciček a opět mi to strasně chutná… Recept loňský pochoutky zůstal stejnej a určitě to pár fandů nasere,jenže mě se z nášupu 80's atmosféry,syn­ťákovýho soundtracku a nálože popkulturních odkazů protočil několikrát nostalgiometr a kožená husa nezmizela od první do poslední epizody. Těžká stylovka s jedinou vadou,a to že si můžu přidat zas až za rok

22.3.2018 | 17:07:00
BottleOfWater

Tohle je prostě srdcovka! <3 Děj, postavy, hudba, to všechno do sebe krásně zapadá a tvoří spolu jeden z nejlepších seriálů, co jsem zatím viděla.

18.3.2018 | 8:46:53
ShaREmAn

Kdybych měl hodnotit jen první sérii, tak za 100% – sice mi trošku trvalo se do toho dostat, ale zpětně ,a když jsem viděl podruhé, jsem si uvědomil, jak je super + boží hudba. Druhá série na mě už působí jako hodně nastavovaná kaše…chjo

10.3.2018 | 9:20:25
Wholock2005

Epické. 1. série zkouklá za den, 2. za 2 dny. Jakmile jsem to jednou rozkoukala, nebylo už cesty zpět. A ještě musím podotknout, že se mi moc do tohoto seriálu nechtělo, protože jsem si myslela, že mě to nebude bavit. Jak bláhová jsem byla.

12.2.2018 | 16:57:05
Stibja1

Mega serial

30.1.2018 | 19:53:25
Nermal80

Krásný návrat do našeho dětství. Obě řady mají super příběh a málo děr.

18.1.2018 | 14:59:02
PRINC180

Souhlasím co napsal „LAN“

4.1.2018 | 15:30:53
kikian

Jeden z nejlepších seriálů ever, první série se mi líbila o trochu více ale druhá taky dost dobrá. El a Mike prostě top.

27.12.2017 | 21:47:29
zajo445

Top serial

27.12.2017 | 18:45:47
Vdolek

Moc jsem si ho neoblíbila, zkouknutá pouze první série.. nejsem na takové ty fantasy, kdy každý ví, jak to na konci dopadne :(

22.12.2017 | 9:18:06

Třetí série

Co víme o třetí sérii

Co víme o třetí sérii

Přípravy na natáčení třetí řady Stranger Things pomalu finišují a v polovině dubna by se mělo začít natáčet. Kolik bude mít nová série epizod a kdy se jí dočkáme, se dozvíte v článku.

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Recenze

Druhá série Stranger Things očima redaktorů Edny

Druhá série Stranger Things očima redaktorů Edny

Fanoušky napjatě očekávané pokračování loňského hitu je za námi. Povedlo se bratrům Dufferovým nadchnout diváky i podruhé? Více se dočtete v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Od Krotitelů duchů k Vetřelcům - všechny odkazy ze druhé série Stranger Things

Od Krotitelů duchů k Vetřelcům - všechny odkazy ze druhé série Stranger Things

Už jste dokoukali druhou sezónu Stranger Things? Pokud ano, ponořte se s námi za tajemstvím odkazů a citací na osmdesátkové filmy, komiksy, knihy a hry, kterými se druhá řada podobně jako ta první jen hemží.

Znělka Stranger Things

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Stranger Things se svou unikátní znělkou ponoukají své fanoušky k tvorbě, a tak není divu, že je YouTube plný různých verzí této skladby. Některé byste čekali, jiné vás možná překvapí. V článku vám jako bonus přinášíme pár dalších hudebních lahůdek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás