Survivor Česko & Slovensko
48/100 - 24×

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show

S01E02: Epizoda 2

S01E02: Epizoda 2

Kvůli koronaviru museli soutěžící na chvíli opustit své tábory. Jedna část se ale vrací do hry a každý kmen si musí zvolit svého kapitána. Ti se v souboji postaví nejprve proti sobě a poté i se svým kmenem proti tomu druhému. Kapitány však čeká ještě jedno důležité rozhodnutí, které ovlivní jejich kmeny.

cz sk
21.1.2022
2 hodiny 5 minut

Shrnutí epizody:

  • Zvolení kapitáni: Braňo (Azua) a Tomáš (Mao)
  • Vítěz souboje kapitánů: Tomáš
  • Vítěz výzvy o odměnu: červený kmen Mao

Foto: NovaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Takže Covid-19 udělal své… půlka soutěžících chybí a my je tak nemáme možnost poznat. Tohle se fakt nepovedlo.

webmaster, grafik
12.2.2022 | 11:53:28
tominotomino

Tohle se povedlo o hodně míň než premiéra. Prostě nemá cenu dělat díl, ve kterém třetina soutěžících chybí. Bylo hned jasné, že nikoho vyřazovat nebudou a taky se tam nemůže stát nic moc důležitého. A souboj kapitánu, to byla úplně zbytečná věc (část toho souboje jsem viděl ve slovenské verzi, kde tu soutěž komentoval ten slovenský moderátor… no připadal jsem si při tom, jako by to bylo komentované pro nevidomé… prostě hrůza). A pardon, ale získat pět vítězných bodů u každé hry je už příliš. Prostě nemůžu hodnotit jinak. Tenhle díl neměl vůbec vzniknout a měli to raději odložit ještě o týden, aby tam už byli všichni.

webmaster
23.1.2022 | 17:10:43
Dragon94

Ta stopáž je fakt masakr. Navíc spoustu scén je naprosto divně sestříhaných. Kolikrát sledujeme prostřihy z jiných částí soutěží. Navíc proč je všechno na 5 vítězných?

22.1.2022 | 16:41:27
skalloo

neveim načo sa to tu hodnotí vôbec? ked to tu vsetci budu mega kritizovat a davat 1*? mna to bavi a to som fanusik originalu survivor ktorý som videl do dnes všetky serie. Jasne, že dam 5* aj keď to nema taku kvalitu na 5 z 5, len aby som vyvažil zase gaučových kritikov čo v živote nikdy nič nedokazali. Keby každeho jedneho z nich(týchto domacich kritikov) zavolali do survivor nemali by nato vajcia tam vobec ist a skryli by sa pod postel.

22.1.2022 | 9:56:03
panslunicko

Tu stopáž vymyslel fakt někdo z horních míst – aby se na tom vydělalo co nejvíc. Asi spoléhaj na to, že lidi to budou sledovat tak či onak.. U mě leda ze záznamu – šipkovou metodou. :-) Šanc tomu ještě dám, když je to české. Nicméně je vidět, že chtějí asi najet na systém vyřazování co týden, byť dva díly v týdnu. Podle toho kolik je tam soutěžících je tam snad nechají touhle metodou dva, tři měsíce?

22.1.2022 | 9:16:51
fanta2pomeranc

Poloviční stopáž by to chtělo.

22.1.2022 | 0:32:22
Kafka Tamura

To se nedá. Když pomineme otravně nezáživné soutěže na X vítězství (dlouho jsem neviděl něco nudnějšího než kapitánskou challenge v čele s tragickým uspavačem hadů Novotným), tak nechápu, jak může po čtyřiceti řadách US Survivora někdo v postprodukci vytvořit takovou utahanou nezáživnou nudu. To tam v tom studiu vede nějaký totální hňup nebo si nedokážu představit, kdo jiný by si myslel, že taková přehlídka bezduchých záběrů bude někoho bavit. Na druhou stranu chápu, že musí pracovat s tím, že si tam jiný koumák usmyslel tu nesmyslnou stopáž. Předvést toto po tolika řadách jiných zahraničních verzí, to je opravdu smutné. Ale tak hlavně že se to musí vysílat za pochodu. OMG. CZ produkce se opět předvedla. Jako hodinové epizody by to nemusela být úplná tragédie a vyložená ztráta času.

21.1.2022 | 22:42:52

Filtr seriálů
Reklama