Survivor Česko & Slovensko
48/100 - 24×

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show

Survivor zná svého prvního česko-slovenského vítěze

Survivor zná svého prvního česko-slovenského vítěze

Téměř po čtyřech měsících, během kterých jsme na obrazovkách sledovali v celkem 32 dílech soutěžící první řady Survivor Česko & Slovensko, jsme došli do samotného závěru, na jehož konci byl vyhlášen vítěz. Kdo se jím stal?

6 1
6.5.2022

Po dlouhých 68 dnech strávených na ostrově, kdy museli porazit, přehrát a přelstít dalších 22 soutěžících, došli na samotný konec soutěže dva hráči – Vláďa a Veve. Dvojka, která si šla na začátku hry po krku a nikoho by tenkrát ani nenapadlo, že by mohli spolupracovat. Nakonec spolu krátce před sloučením uzavřeli spojenectví a došli spolu až do konce.

(Veve a Vláďa tvoří finálovou dvojku. Foto: Nova)


Celou hru ale může vyhrát jen jeden z nich. Ve finále bylo pro ně připraveno pět soubojů, které prověří různé stránky jejich schopností. Za každé vítězství si odnesou bod, který se přičte k hlasům, jež na závěrečné kmenové radě obdrží od porotců. V prvních dvou soubojích si vedla lépe Veve, avšak další tři Vláďa obrátil ve svůj prospěch. Před porotu tak usedali s rozdílem jednoho hlasu a k vítězství jich bylo zapotřebí získat alespoň sedm. Finálová dvojka musela před vyřazenými hráči sloučeného kmene Bonao obhájit svou hru, vysvětlit, proč by si právě oni zasloužili titul Survivora a šek v hodnotě 2,5 milionů korun a reagovat na otázky porotců. Ti nakonec udělili své hlasy. Jeden hlas si vysloužila Veve, a to od Chili, a zbylé hlasy, tedy od Tomáše, Dominiky, Nikol, Veroniky, Xénie, Braňa a Johy, zamířily k Vláďovi. Vláďa tak celkově vyhrál s desíti body oproti třem bodům od Veve a stává se tak prvním vítězem show Survivor Česko & Slovensko. My mu samozřejmě gratulujeme a níže se můžete ve videu podívat na vyhlášení vítěze, kterému předchází i důvody, proč porotci hlasovali tak jak hlasovali.

Thumbnail Play icon

Zdroj anotačního obrázku: Nova

Jste s konečným výsledkem spokojeni?

Diskuze /8

1Bobesh1

Šílený pořad. Tisíc věcí v jedné epizodě, nekonečně dlouhé úkoly, které vesměs byly velmi podobné. Komentátor by potřeboval rozšířit slovní zásoby, řada vět nedávala smysl. Vláďova oneman show byla posledním hřebíčkem do rakve.

#4 zabijakptak
admin
7.5.2022 | 0:03:07
Oveckoun

Počkat. Oni k tomu vážně dali zvukový podkres heart of courage od Two steps from Hell, nebo je to nějaký fan edit?

#3 tominotomino
7.5.2022 | 14:40:40
tominotomino

#2 Oveckoun: Není to žádný fan edit, tuhle melodii používali napříč celou řadou.

#5 Oveckoun
webmaster
7.5.2022 | 15:28:11
zabijakptak

#1 1Bobesh1: Veve je v této výzvě úplně neschopná. Chilly teď udělala fatální chybu a připravila svůj kmen o vedení. Hraje se o NE-SKU-TE-ČNOU odměnu v podobě jednoho plátku pizzy, na který mám chuť i já.

7.5.2022 | 15:40:07
Oveckoun

#3 tominotomino: Cooo? Já myslel, že dát to byť jen do finále je cringe a totálně nehodící se k Survivoru, ale mít to tam v celé řadě? No ty bláho.

#7 tominotomino
7.5.2022 | 16:56:25
MARTASLJ19

Sa čudujem, že toto dokázal niekto sledovať. Ale tak určite tam niečo stálo za to.

7.5.2022 | 17:08:39
tominotomino

#5 Oveckoun: Jojo, používali to po každém souboji (o odměnu i imunitu), když během asi minuty rekapitulovali onen souboj.

webmaster
7.5.2022 | 18:35:01
PecaCZE

Ježiš, vy jste to sledovali ? :D Já o tom pořadu nevím jedinou věc, jen že to existuje.

7.5.2022 | 21:05:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama