Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Zeke Smith

Zeke Smith

Soutěžící třicáté třetí a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako investiční manažer. V soutěži je členem původních kmenů Vanua a Nuku.

Sezóny 2
2016 - 2017

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Ezekiel „Zeke“ Smith

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Vanua (oranžový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)


Umístění: 9/20 (33 dní, člen poroty)

Věk: 28

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: investiční manažer

Zájmy: psaní, improvizování, posilovna a vaření

Jak se popisuje: rázný, ďábelský a nezastavitelný

Osobní úspěch: V posledním ročníku na střední jsem se umístil v žebříčku 16 nejlepších středoškolských debatérů z mého státu. Dostal jsem za to plaketu. Od té doby už to jde jen z kopce.

Co ho vytáčí: Popotahování, žvýkání s otevřenou pusou, černé boty k hnědému pásku a nakonec děti, které neposlouchají své matky.

Co ho inspiruje: Joan Rivers. Do svých osmdesáti let vykládala vtipy o Helen Keller. Ta žena uměla žít.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: sprej na vlasy, kávu, burákové máslo

Co pro něj znamená být z generace Millenials: Abych řekl pravdu, nikdy jsem o sobě neuvažoval jako o jednom z generace Millenials. Zeptejte se někoho z těch ostatních děcek.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Tonymu Vlachosovi. Chci říct, že osobně nejsem jako policajt z New Jersey. Tam bych ani nikdy nebydlel, děláte si srandu? New Jersey? S Tonym však máme společnou nespoutanou vášeň pro Kdo přežije. Přišel jsem lhát, manipulovat a dělat velké tahy, takže 39. den nebude nikdo pochybovat o tom, že jsem hrál tu nejlepší hru. Vážně, New Jersey?

Důvod, proč je v Kdo přežije: Miluju Survivor! Už spoustu let jsem snil o hladovění na opuštěných plážích a pobíhání v nevypraném prádle! Dlouho toužím po tom, až mě Jeff Probst za mé mistrovské lhaní a manipulaci odmění milionem dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem tvrdý a pevný člověk. Jen mě zkuste porazit. Kromě toho mě fascinují ostatní lidé. Dokážu vyjít s kýmkoliv, protože se o ostatní spíš zajímám, než abych odsuzoval jejich výstřednosti. Umím se překvapivě přizpůsobit venkovnímu prostředí a posledního půl roku jsem se dřel v posilovně, takže bych v soutěžích neměl zaostávat. Doufám, že mi všechny ty hodiny… dobře, dny… fajn, roky strávené sledováním Kdo přežije a posloucháním podcastů o této show přinesou aspoň nějaké herní schopnosti.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Tavua (zelený) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 10/20 (29 dní, člen poroty)

Věk: 28

Bydliště: Brooklyn, NY

Jak se změnil od poslední hry: Jelikož jsem hrál nedávno, tak bych řekl, že jsem se moc nezměnil. Stále si vytřepávám písek ze zadku. Ze svého bytu pořád odcházím naboso. Chodím spát k sousedům na podlahu, aby mě měl kdo budit z nočních můr. Už ví, že se mnou mají zatřást, když začnu křičet: „Dave našel další imunitu!“

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Nové schopnosti? No, šel jsem na kamarádův večírek v oblečení na cvičení. Přinesl jsem si vlastní salát, který jsem si snědl sám v rohu a odmítal jsem s kýmkoliv mluvit. Takže jo, tohle je něco nového, co dokážu.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Nejsem si moc jistý. Všechno to mám celé zamlžené. Vybavuju si jen něco o tom, že jsem donutil lidi k tahání kamenů, abych se zachránil.

Čeho nejvíce lituje: Ničeho. Všeho. Ničeho. Všeho. Chrise.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Upřímně, vůbec netuším, co jsem naposledy udělal dobře nebo špatně, ale asi jsem hrál moc okázale. Tentokrát budu hrát rafinovaněji, protože jsem velmi rafinovaný člověk. Stačí se na mě podívat a řeknete si: "Tenhle chlápek dokáže vše dobře promýšlet. Ani jedno – knírek, vzorované košile nebo styl mluvy – neříká ‚všímejte si mě!‘ “

Zajímavosti:

  • Během kmenové rady v 34. sérii, kde byl ze hry vyloučen Jeff Varner, bylo prozrazeno, že Zeke je ve skutečnosti transgender osoba. Zeke se tak stává prvním transgender soutěžícím Survivoru.

Zdroj: CBS, CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Ve druhé řadě si lidi budou pamatovat jenom tu skvělou kmenovku. Mě to nijak netankuje. Nejsem ujetý jako Američani, abych se pos*al z každého buzíka, lesby nebo transky. Ale holt, Američani. Co víc dodat.

22.4.2019 | 13:35:49
SaDiablo

Jeho první řada fajn, v téhle se to otočilo stejně jako u Taie…

9.11.2017 | 19:08:05

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama