Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Zeke Smith

Zeke Smith

Soutěžící třicáté třetí a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako investiční manažer. V soutěži je členem původních kmenů Vanua a Nuku.

Sezóny 2
2016 - 2017

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Ezekiel „Zeke“ Smith

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Vanua (oranžový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 9/20 (33 dní, člen poroty)

Věk: 28

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: investiční manažer

Zájmy: psaní, improvizování, posilovna a vaření

Jak se popisuje: rázný, ďábelský a nezastavitelný

Osobní úspěch: V posledním ročníku na střední jsem se umístil v žebříčku 16 nejlepších středoškolských debatérů z mého státu. Dostal jsem za to plaketu. Od té doby už to jde jen z kopce.

Co ho vytáčí: Popotahování, žvýkání s otevřenou pusou, černé boty k hnědému pásku a nakonec děti, které neposlouchají své matky.

Co ho inspiruje: Joan Rivers. Do svých osmdesáti let vykládala vtipy o Helen Keller. Ta žena uměla žít.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: sprej na vlasy, kávu, burákové máslo

Co pro něj znamená být z generace Millenials: Abych řekl pravdu, nikdy jsem o sobě neuvažoval jako o jednom z generace Millenials. Zeptejte se někoho z těch ostatních děcek.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Tonymu Vlachosovi. Chci říct, že osobně nejsem jako policajt z New Jersey. Tam bych ani nikdy nebydlel, děláte si srandu? New Jersey? S Tonym však máme společnou nespoutanou vášeň pro Kdo přežije. Přišel jsem lhát, manipulovat a dělat velké tahy, takže 39. den nebude nikdo pochybovat o tom, že jsem hrál tu nejlepší hru. Vážně, New Jersey?

Důvod, proč je v Kdo přežije: Miluju Survivor! Už spoustu let jsem snil o hladovění na opuštěných plážích a pobíhání v nevypraném prádle! Dlouho toužím po tom, až mě Jeff Probst za mé mistrovské lhaní a manipulaci odmění milionem dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem tvrdý a pevný člověk. Jen mě zkuste porazit. Kromě toho mě fascinují ostatní lidé. Dokážu vyjít s kýmkoliv, protože se o ostatní spíš zajímám, než abych odsuzoval jejich výstřednosti. Umím se překvapivě přizpůsobit venkovnímu prostředí a posledního půl roku jsem se dřel v posilovně, takže bych v soutěžích neměl zaostávat. Doufám, že mi všechny ty hodiny… dobře, dny… fajn, roky strávené sledováním Kdo přežije a posloucháním podcastů o této show přinesou aspoň nějaké herní schopnosti.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Tavua (zelený) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 10/20 (29 dní, člen poroty)

Věk: 28

Bydliště: Brooklyn, NY

Jak se změnil od poslední hry: Jelikož jsem hrál nedávno, tak bych řekl, že jsem se moc nezměnil. Stále si vytřepávám písek ze zadku. Ze svého bytu pořád odcházím naboso. Chodím spát k sousedům na podlahu, aby mě měl kdo budit z nočních můr. Už ví, že se mnou mají zatřást, když začnu křičet: „Dave našel další imunitu!“

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Nové schopnosti? No, šel jsem na kamarádův večírek v oblečení na cvičení. Přinesl jsem si vlastní salát, který jsem si snědl sám v rohu a odmítal jsem s kýmkoliv mluvit. Takže jo, tohle je něco nového, co dokážu.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Nejsem si moc jistý. Všechno to mám celé zamlžené. Vybavuju si jen něco o tom, že jsem donutil lidi k tahání kamenů, abych se zachránil.

Čeho nejvíce lituje: Ničeho. Všeho. Ničeho. Všeho. Chrise.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Upřímně, vůbec netuším, co jsem naposledy udělal dobře nebo špatně, ale asi jsem hrál moc okázale. Tentokrát budu hrát rafinovaněji, protože jsem velmi rafinovaný člověk. Stačí se na mě podívat a řeknete si: "Tenhle chlápek dokáže vše dobře promýšlet. Ani jedno – knírek, vzorované košile nebo styl mluvy – neříká ‚všímejte si mě!‘ “

Zajímavosti:

  • Během kmenové rady v 34. sérii, kde byl ze hry vyloučen Jeff Varner, bylo prozrazeno, že Zeke je ve skutečnosti transgender osoba. Zeke se tak stává prvním transgender soutěžícím Survivoru.

Zdroj: CBS, CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Ve druhé řadě si lidi budou pamatovat jenom tu skvělou kmenovku. Mě to nijak netankuje. Nejsem ujetý jako Američani, abych se pos*al z každého buzíka, lesby nebo transky. Ale holt, Američani. Co víc dodat.

22.4.2019 | 13:35:49
SaDiablo

Jeho první řada fajn, v téhle se to otočilo stejně jako u Taie…

9.11.2017 | 19:08:05

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama