The Americans (Takoví normální Američané)
88/100 - 62×

The Americans(Takoví normální Američané)

Příjemní manželé mají domek na předměstí, upravený trávník, děti, práci, americký přízvuk a americká jména. Nikdo, ani jejich děti, netuší, že jsou ve skutečnosti vzájemně cizími agenty KGB, kteří v USA v době studené války plní misi. A teď se do sousedství přistěhovala rodinka agenta FBI, mise se komplikují, spojky se mění a změnami prochází i samotná domácnost…

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FX | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

Britové odstřihli Američany

Britové odstřihli Američany

Britská stanice ITV se rozhodla už nadále neodkupovat práva na vysílání The Americans. Může to mít nemilý dopad na jeho budoucnost?

0 0
8.1.2015

O osudu seriálů nerozhoduje pouze sledovanost a diváci domácí stanice. Stejně tak důležité jsou i zisky z prodeje práv na vysílání do zahraničí. Britská stanice v roce 2013 celkem zariskovala, když odklepla nákup hned dvou řad seriálu. Oddělení akvizicí ovšem seriálu věřilo a stále prý patří mezi oblíbence jejich ředitelky. Jeho sledovanost se však nemohla rovnat ceně za licence k vysílání. Seriál podobně jako v Americe startoval s 2 miliony diváků. V průběhu řady ale klesl k hranici jednoho milionu, což bylo i pod jejich průměrem. Následující druhá řada pak klesla i pod jeden milion a bylo rozhodnuto. Zpráva tak moc nepřispívá nadějím na čtvrtou řadu.
Na druhou stranu, někteří z Britů stejně jako Němci či Japonci, o své oblíbené Američany nejspíš nepřijdou. Bylo totiž oznámeno uvolnění vysílání pro streamovací službu Amazon Instant Video. Ta snad stanici přinese další zisky a nové diváky.

Zdroj: FX

Diskuze /2

TOMASH

Asi tam Britom chybal niekto s ich akcentom. Ved preto vo vacsine US serialov je natlacene postava s anglickym prizvukom, casto aj nasilu.

#2 ScaryX
10.1.2015 | 13:05:03
ScaryX

#1 TOMASH: To snad nebývá kvůli Britům, spíš ozvláštnění pro Amíky. Dost pochybuju, že stanice bere ohledy na zahraničí, domácí USA je pořád primární.

čestný člen redakce
11.1.2015 | 19:46:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama