The Americans (Takoví normální Američané)
83/100 - 58×

The Americans(Takoví normální Američané)

Příjemní manželé mají domek na předměstí, upravený trávník, děti, práci, americký přízvuk a americká jména. Nikdo, ani jejich děti, netuší, že jsou ve skutečnosti vzájemně cizími agenty KGB, kteří v USA v době studené války plní misi. A teď se do sousedství přistěhovala rodinka agenta FBI, mise se komplikují, spojky se mění a změnami prochází i samotná domácnost…

USA | 2013 | Pauza
vysílání
5 sezón | FX | 60 minut


Britové odstřihli Američany

Britové odstřihli Američany

Britská stanice ITV se rozhodla už nadále neodkupovat práva na vysílání The Americans. Může to mít nemilý dopad na jeho budoucnost?


0 0
8.1.2015

O osudu seriálů nerozhoduje pouze sledovanost a diváci domácí stanice. Stejně tak důležité jsou i zisky z prodeje práv na vysílání do zahraničí. Britská stanice v roce 2013 celkem zariskovala, když odklepla nákup hned dvou řad seriálu. Oddělení akvizicí ovšem seriálu věřilo a stále prý patří mezi oblíbence jejich ředitelky. Jeho sledovanost se však nemohla rovnat ceně za licence k vysílání. Seriál podobně jako v Americe startoval s 2 miliony diváků. V průběhu řady ale klesl k hranici jednoho milionu, což bylo i pod jejich průměrem. Následující druhá řada pak klesla i pod jeden milion a bylo rozhodnuto. Zpráva tak moc nepřispívá nadějím na čtvrtou řadu.
Na druhou stranu, někteří z Britů stejně jako Němci či Japonci, o své oblíbené Američany nejspíš nepřijdou. Bylo totiž oznámeno uvolnění vysílání pro streamovací službu Amazon Instant Video. Ta snad stanici přinese další zisky a nové diváky.

Diskuze /2

TOMASH

Asi tam Britom chybal niekto s ich akcentom. Ved preto vo vacsine US serialov je natlacene postava s anglickym prizvukom, casto aj nasilu.

#2 ScaryX
10.1.2015 | 13:05:03
ScaryX

#1 TOMASH: To snad nebývá kvůli Britům, spíš ozvláštnění pro Amíky. Dost pochybuju, že stanice bere ohledy na zahraničí, domácí USA je pořád primární.

webmaster
11.1.2015 | 19:46:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama