The Blacklist: Redemption (Černá listina: Vykoupení) Popis

The Blacklist: Redemption

The Blacklist: Redemption

Tři z nejnebezpeč­nějších položek na seznamu Raymonda Reddingtona se spojí, aby vyšetřovali ty nejtěžší z nejtěžších případů v organizaci Grey Matters, zatímco každý z nich touží po vykoupení.

The Blacklist: Redemption je spin-off původního seriálu The Blacklist. V hlavních rolí se představují Tom Keen (Ryan Eggold), Susan Hargraveová (Famke Janssen) a Matias Solomon (Edi Gathegi), kteří mají jedno společné. Všichni jsou prominentními položkami na seznamu notorického zločince Raymonda Reddingtona a každý z nich touží po jakési formě vykoupení.

Tom Keen touží po druhé šanci, a tak se stane členem organizace Grey Matters, kterou řídí právě Susan Hargraveová. Grey Matters se věnuje, jak napovídá název, případům v šedé zóně zákona a nebojí se ušpinit si ruce. Kromě nasazování vlastního života během náročných misí se Tom také snaží zjistit více o Susan, která je jeho matkou, a on je z nich jediný, kdo o tom ví.


Mezi další členy týmu patří Nez Rowanová (Tawny Cypress) a Dumont (Adrian Martinez).

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RawBanana

Finálové díly opravdu pecka, škoda, že ty předtím byly slabší. Každopádně akce dobrá, sice to na původní Blacklist nemá, ale naštěstí ho to nikde slepě nekopíruje :) Scottie vs Howard byl parádní duel, konec navíc vysvětlil pro mě jinak nezajímavou vedlejší linku :D Sumasumárum, dost jsem se toho bála, ale nebylo proč.

16.4.2017 | 9:19:06
Mates225

Dvě finálové epizody byly parádní. Jen škoda, že takové nebyly všechny, když už jich bylo jen 8.

15.4.2017 | 21:13:14
PRINC180

Abych řekl pravdu tak první díl se mi vůbec nelíbil chybí mi tam Raymond Reddington…

27.2.2017 | 13:00:30

Vykoupení přerušeno

Redemption se druhé série nedočká

Redemption se druhé série nedočká

Tom Keen se svým vykoupením u diváků nezabodoval. The Blacklist: Redemption je po jedné sérii zrušen. Jeho starší kolega byl však včera obnoven pro pátou sérii, což fanouškům dává alespoň částečnou naději, že bude příběh dovyprávěn v původní Černé listině.

Reklama

Tváře seriálu

Tváře seriálu

Nejlepší postavy

Reklama

Sledujte nás