The Blacklist: Redemption (Černá listina: Vykoupení)
75/100 - 13×

The Blacklist: Redemption(Černá listina: Vykoupení)

Tři z nejnebezpeč­nějších položek na seznamu Raymonda Reddingtona se spojí, aby vyšetřovali ty nejtěžší z nejtěžších případů v organizaci Grey Matters, zatímco každý z nich touží po vykoupení.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Famke Janssen (Susan Hargrave), Ryan Eggold (Tom Keen), Edi Gathegi (Matias Solomon), Tawny Cypress (Nez Rowan), Adrian Martinez (Dumont), Terry O'Quinn (Howard Hargrave)

The Blacklist: Redemption

The Blacklist: Redemption je spin-off původního seriálu The Blacklist. V hlavních rolí se představují Tom Keen (Ryan Eggold), Susan Hargraveová (Famke Janssen) a Matias Solomon (Edi Gathegi), kteří mají jedno společné. Všichni jsou prominentními položkami na seznamu notorického zločince Raymonda Reddingtona a každý z nich touží po jakési formě vykoupení.

Tom Keen touží po druhé šanci, a tak se stane členem organizace Grey Matters, kterou řídí právě Susan Hargraveová. Grey Matters se věnuje, jak napovídá název, případům v šedé zóně zákona a nebojí se ušpinit si ruce. Kromě nasazování vlastního života během náročných misí se Tom také snaží zjistit více o Susan, která je jeho matkou, a on je z nich jediný, kdo o tom ví.


Mezi další členy týmu patří Nez Rowanová (Tawny Cypress) a Dumont (Adrian Martinez).

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RawBanana

Finálové díly opravdu pecka, škoda, že ty předtím byly slabší. Každopádně akce dobrá, sice to na původní Blacklist nemá, ale naštěstí ho to nikde slepě nekopíruje :) Scottie vs Howard byl parádní duel, konec navíc vysvětlil pro mě jinak nezajímavou vedlejší linku :D Sumasumárum, dost jsem se toho bála, ale nebylo proč.

16.4.2017 | 9:19:06
Mates225

Dvě finálové epizody byly parádní. Jen škoda, že takové nebyly všechny, když už jich bylo jen 8.

15.4.2017 | 21:13:14
PRINC180

Abych řekl pravdu tak první díl se mi vůbec nelíbil chybí mi tam Raymond Reddington…

27.2.2017 | 13:00:30

Vykoupení přerušeno

Redemption se druhé série nedočká

Redemption se druhé série nedočká

Tom Keen se svým vykoupením u diváků nezabodoval. The Blacklist: Redemption je po jedné sérii zrušen. Jeho starší kolega byl však včera obnoven pro pátou sérii, což fanouškům dává alespoň částečnou naději, že bude příběh dovyprávěn v původní Černé listině.

Reklama

Tváře seriálu

Tváře seriálu

Nejlepší postavy

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama