The Boys (Banda)
95/100 - 250×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

S02E06: The Bloody Doors Off

S02E06: The Bloody Doors Off

Starlight zjistila, že Vought má tajnou základnu v Sage Grove, kam se vydává celá Banda, aby zjistili, co se v léčebně děje. Zde se setkáváme s Lamplighterem, který stále pracuje pro Vought.

sk
25.9.2020
1 hodina 6 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Člověk je rád za změnu prostředí a za to, že se děj posunul zase o kus dál. Z komorního seriálu se ovšem stává slátanina, kdy se schyluje k nějaké válce mezi lidmi a superhrdny, což si myslím, že sem nepatří. Nejsem moc fanouškem toho, jak všichni civilisté a „obyčejní“ lidé umírají, zatímco naši hrdinové bez schopností přežijí každičké setkání se superhrdinou. Je to čím dál tím více otravné…

webmaster, grafik
12.8.2022 | 16:38:00
risker

„Řekni Butcherovi o tom tlustým penisu, co jsi měl kolem krku."

8.8.2021 | 20:23:13
Spiker

M&M prostě nejlepší. Ten výraz, když ho ten ču*ák škrtil. :D

12.10.2020 | 15:02:25
DamianaFrey

Riadny nášup…!

4.10.2020 | 20:36:46
Hopeless_Idiot

Souhlas s @remi91 Taky jsem pro jistotu zapínal znovu 5. díl, abych se přesvědčil, že jsem viděl vše. Pár věcí z tohohle dílu mi trochu uniká (možná jsem jen nevěnoval dost pozornosti), tak snad to nějak dovysvětlí. Třeba proč byli všichni supes poslušně ve svých celách a jakmile se rozbili dveře, začli řádit jak nezavření (třeba kyseliňák nebo all-mighty slečna přece mohli kdykoli odejít, kdyby nebyli zdrogovaní. A kdyby podle lamplightera byli, proč hned po odstranění dveří měli schopnosti)? Proč Head-popper zabila agentku? A Lamplighter jí pustil ven? Zároveň nechápu, jak mohl být lamplighter v 7, zdá se celkem jako slabko. A jak vůbec přišla storm první ke schopnostem, když compound-V není ani teď stabilní u dospělých? Taky mi přijde zvláštní, jak rychle se Billy a Starlight stali bff.

30.9.2020 | 19:59:25
svätý.šebastián

takze super zabijaka agentky nasli,schvalne,ci s tym stiskom porazi aj niekoho zo silnych. Lamplighter nic moc, kedze je zranitelny aj zbranou, to mi celkom nesedi, ked Home tak lahko vyskrtol toho nadejneho clena s nedostatocnou schopnostou.. takze storm ma nazi minulost, necudujem sa, ked je tam Rogen :) este nech je za tym vsetkym Hitler :)

27.9.2020 | 19:36:10
Milano33

To bol neskutočný náraz! Asi najlepšia epizóda doposiaľ. Najviac ma na tejto časti bavili scény medzi Butcherom a Starlight. Z počiatku sa na ňu Billy dosť pohrdavo pozeral, ale keď nakoniec našli spoločnú reč, bolo to naprosto úžasné. Ich interakcia a ako si medzi sebou vymieňali pohľady, bolo úplne k popukaniu. Tým, ako sa zachovala, si získala jeho rešpekt a scéna v aute a obzvlášť v nemocnici je tomu živým dôkazom. A Hughie je taký ich spojovací prvok, čo by si bez neho počali. Dianie v psychiatrickej liečebne plnej Supes bolo poriadne šialená. S jednotlivými schopnosťami sa poriadne vyhrali, každá bola niečím unikátna. Frenchie a Mother's Milk boli naozaj skvelý. Stormfront na chvíľu stratila Homelanderovu dôveru, ktorú si však dokázala spätne získať, keď mu objasnila svoj pôvod.

27.9.2020 | 19:13:12
DC Expert

Ušlo to ale ta představa jak se tady tvrdilo že stormfront měl být chlap jak se to ale odvíjelo v komiksu? Jinak díl super.

27.9.2020 | 14:59:14
Kothy

Super dil, konecne to dava smysl :)

27.9.2020 | 12:22:22
Rik

Konečně po třech epizodách The Boys, jak mají být.

27.9.2020 | 9:58:29
1

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Instant White-Hot Wild

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro třetí řadu jsou z Amazonu.

Minule jste viděli...

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

V závěrečné epizodě jsme se dočkali nečekaných soubojů

Závěr třetí řady nám nabídl hned několik zajímavých soubojů. Kdo s kým poměřil síly a kdo se s kým spojil? Shrňme si události poslední epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama