Zdroj: ABC
Premiéra druhé řady seriálu The Catch se neúprosně blíží. Už za osm dní se vrátí do čtvrtečního bloku seriálů Shondy Rimes, nahradí tak How to Get Away With Murder, které skončilo minulý týden, a připojí se ke stálicím Grey's Anatomy a Scandal.
Zdroj: ABC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2016 | Ukončeno
2 sezóny
| ABC
| 40 minut
Alice Vaughanová je úspěšná vyšetřovatelka, která se specializuje na podvody. Netuší ale, že se stane sama obětí jednoho podvodu. A už vůbec nečeká, že jí takto ublíží její manžel. Teď se ho snaží vypátrat, aby zachránila svou kariéru.
Obsazení: (více)
Diskuze /7
lopee
Omg! WTF & FY! Ale jinak jo, zkratky jsou vážně cool. Jen jsem netušil, že tohle je chatovací server o seriálech… :-(
#2 Lucifrid #3 KevSpaLucifrid čestný člen redakce
#1 lopee: Příště by to chtělo si trochu zagooglit nebo si pustit to video.
#4 lopee„In 2014, ABC programmed its entire Thursday primetime lineup with ShondaLand dramas Grey's Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder, and The Catch, then branded the night as "Thank God It's Thursday“ (or „TGIT“)." = TGIT je zkratka pro čtvrtek na ABC, když běží tři její pořady za sebou. Není to poprvé, co se to na Edně použilo. Pro diváky těchto seriálů to není neznámá věc. Ostatní se před blbými kecy podívají na internet.
KevSpa čestný člen redakce
#1 lopee: Já zas netušila, jak moc jsou ze sebe lidé schopní dělat veřejně blbce.
#5 KevSpalopee
#2 Lucifrid: Moc díky za potvrzení toho, co jsem napsal. Ano, přesně jak píšete, stačí zagooglit. Jenže v tu chvíli se právě takováhle edna stává zbytečnou, protože to, co tu zveřejňujete, je – jak jste přiznala – již dávno napsané někde jinde. A navíc tak, aby to každý pochopil. Ale je aspoň fajn, že mi nenadáváte do volů jako nedávno jinému diskutujícímu váš kolega webmaster. Jen tak na okraj: vy sama stíháte sledovat všechny seriály a co se kde o nich šustlo na netu? Tak jo, jste opravdu dobrá. Já tolik času nemám, takže jsem si chtěl jen přečíst něco zajímavého. Ale teď již díky vám vím, že na edně se to nenajde. A hrát bojovky ‚hledej brouku‘ mě nebaví. Naštěstí na internetu se opravdu dají najít i seriózní weby. To blbý kec není, opravdu to tak je. PS: To ‚FY‘ bylo spíše postesknutí, teď však vidím, že jsem spíše trefil hřebíček na hlavičku.
#6 Lucifrid #7 Valada06KevSpa čestný člen redakce
#3 KevSpa: A ještě tomu nasadit korunu.
Lucifrid čestný člen redakce
#4 lopee: Tak znova, pokud je člověk fanda seriálu, tak ví, o co jde. Pokud ne, nebude si pouštět promo, kde by teoreticky mohlo být něco z dalších řad, bo co kdyby tam byl spoiler. Nemůžeme tu u rozjetého seriálu u každého článku vysvětlovat vše pro nově příchozí diváky. A ne, už roky nestíhám sledovat, co bych chtěla. Ale když mě něco zaujme u rozjetého seriálu, jdu si to vygooglit, nebo si jdu pustit pilot.
Valada06 čestný člen redakce
#4 lopee: Použil jsem tu zkratku čistě proto, že se o ní přímo hovoří v tom videu, ale jak už řekli ostatní, používá se to zcela běžně.