The Catch
93/100 - 18×

The Catch

Alice Vaughanová je úspěšná vyšetřovatelka, která se specializuje na podvody. Netuší ale, že se stane sama obětí jednoho podvodu. A už vůbec nečeká, že jí takto ublíží její manžel. Teď se ho snaží vypátrat, aby zachránila svou kariéru.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 40 minut

The Catch se přidává k TGIT

The Catch se přidává k TGIT

Premiéra druhé řady seriálu The Catch se neúprosně blíží. Už za osm dní se vrátí do čtvrtečního bloku seriálů Shondy Rimes, nahradí tak How to Get Away With Murder, které skončilo minulý týden, a připojí se ke stálicím Grey's Anatomy a Scandal.

10 0
1.3.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

lopee

Omg! WTF & FY! Ale jinak jo, zkratky jsou vážně cool. Jen jsem netušil, že tohle je chatovací server o seriálech… :-(

#2 Lucifrid #3 KevSpa
1.3.2017 | 21:53:22
Lucifrid

#1 lopee: Příště by to chtělo si trochu zagooglit nebo si pustit to video.
„In 2014, ABC programmed its entire Thursday primetime lineup with ShondaLand dramas Grey's Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder, and The Catch, then branded the night as "Thank God It's Thursday“ (or „TGIT“)." = TGIT je zkratka pro čtvrtek na ABC, když běží tři její pořady za sebou. Není to poprvé, co se to na Edně použilo. Pro diváky těchto seriálů to není neznámá věc. Ostatní se před blbými kecy podívají na internet.

#4 lopee
webmaster
1.3.2017 | 22:20:24
KevSpa

#1 lopee: Já zas netušila, jak moc jsou ze sebe lidé schopní dělat veřejně blbce.

#5 KevSpa
webmaster
1.3.2017 | 23:55:04
lopee

#2 Lucifrid: Moc díky za potvrzení toho, co jsem napsal. Ano, přesně jak píšete, stačí zagooglit. Jenže v tu chvíli se právě takováhle edna stává zbytečnou, protože to, co tu zveřejňujete, je – jak jste přiznala – již dávno napsané někde jinde. A navíc tak, aby to každý pochopil. Ale je aspoň fajn, že mi nenadáváte do volů jako nedávno jinému diskutujícímu váš kolega webmaster. Jen tak na okraj: vy sama stíháte sledovat všechny seriály a co se kde o nich šustlo na netu? Tak jo, jste opravdu dobrá. Já tolik času nemám, takže jsem si chtěl jen přečíst něco zajímavého. Ale teď již díky vám vím, že na edně se to nenajde. A hrát bojovky ‚hledej brouku‘ mě nebaví. Naštěstí na internetu se opravdu dají najít i seriózní weby. To blbý kec není, opravdu to tak je. PS: To ‚FY‘ bylo spíše postesknutí, teď však vidím, že jsem spíše trefil hřebíček na hlavičku.

#6 Lucifrid #7 Valada06
2.3.2017 | 0:02:24
KevSpa

#3 KevSpa: A ještě tomu nasadit korunu.

webmaster
2.3.2017 | 0:05:38
Lucifrid

#4 lopee: Tak znova, pokud je člověk fanda seriálu, tak ví, o co jde. Pokud ne, nebude si pouštět promo, kde by teoreticky mohlo být něco z dalších řad, bo co kdyby tam byl spoiler. Nemůžeme tu u rozjetého seriálu u každého článku vysvětlovat vše pro nově příchozí diváky. A ne, už roky nestíhám sledovat, co bych chtěla. Ale když mě něco zaujme u rozjetého seriálu, jdu si to vygooglit, nebo si jdu pustit pilot.

webmaster
2.3.2017 | 0:06:12
Valada06

#4 lopee: Použil jsem tu zkratku čistě proto, že se o ní přímo hovoří v tom videu, ale jak už řekli ostatní, používá se to zcela běžně.

webmaster
2.3.2017 | 0:24:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!