The Exorcist
95/100 - 64×

The Exorcist

Tento psychologický thriller sleduje příběh dvou kněží – otce Tomase Ortegy a otce Marcuse Keanea. Společně se snaží vyřešit nadpřirozený případ jedné rodiny.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Ben Daniels (Marcus Keane), Alfonso Herrera (Tomas Ortega), Kurt Egyiawan (otec Bennett), Zuleikha Robinson (Mouse), Brianna Hildebrand (Verity), John Cho (Andrew Kim), Hannah Kasulka (Casey Rance), Brianne Howey (Katherine Rance), Alan Ruck (Henry Rance), Geena Davis (Angela Rance),


Na co se můžeme těšit v 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit v 7. - 9. díle?

(AKTUALIZOVÁNO) V dalších dílech se zaměříme na Caseyinu spásu. Vztahy mezi Ranceovými se budou pohybovat na tenkém ledě a návštěva vatikánského papeže se pomalu blíží.


7 0
16.11.2016

7. Chapter Seven: Father of Lies

Datum premiéry: 11. listopadu 2016

Ranceovi přestávají doufat, že Casey najdou. Otec Marcus žádá kvůli nedávným událostem matku Bernadette o pomoc. Poté, co se informace o Caseyině posednutí dostala mezi veřejnost, Tomas zjišťuje, že po celou dobu byl obklopen lžemi a pátrání otce Bennetta po odpovědích ohledně záhadné společnosti Tattersal jej zavádí do pasti.


8. Chapter Eight: The Griefbearers

Datum premiéry: 18. listopadu 2016

Marcus, Tomas a matka Bernadette soupeří s časem, aby porazili démona. Mezi Ranceovými vzniká ostrý spor. Papežova návštěva města Chicaga má nastat již za několik dní a nepřátelé církve tak přecházejí do ofenzivy. Angela se setká s osobou ze své minulosti a Kat uvažuje o nové budoucnosti.

9. Chapter Nine: 162

Datum premiéry: 9. prosince 2016

V předvečer příjezdu papeže Sebastiána do Chicaga soupeří Marcus a jeho společníci s časem, aby odvrátili potenciální katastrofu. Tomas dostane nabídku, která mu změní život. Neohrozí však hříchy jeho minulosti jeho budoucnost v církvi? A když se Ranceovi vzpamatovávají z nedávných událostí, objevuje se nová hrozba, jež by mohla rozdělit jejich rodinu navždy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!