The Exorcist
95/100 - 70×

The Exorcist

Tento psychologický thriller sleduje příběh dvou kněží – otce Tomase Ortegy a otce Marcuse Keanea. Společně se snaží vyřešit nadpřirozený případ jedné rodiny.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Ben Daniels (Marcus Keane), Alfonso Herrera (Tomas Ortega), Kurt Egyiawan (otec Bennett), Zuleikha Robinson (Mouse), Brianna Hildebrand (Verity), John Cho (Andrew Kim), Hannah Kasulka (Casey Rance), Brianne Howey (Katherine Rance), Alan Ruck (Henry Rance), Geena Davis (Angela Rance),


Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Nadcházející díly nám přinesou spoustu napětí. Staneme se svědky vymítání, souboje mezi démonem a kněžími, kteří jsou odhodláni pomoci rodině Ranceových za každou cenu a také nás čeká krátká pauza.


7 0
13.10.2016

4. Chapter Four: The Moveable Feast

Datum premiéry: 14. října 2016

Když se stav její dcery zhoršuje, Angelino znepokojení roste a démon obrací svou pozornost k nevinné oběti. Otec Tomas navštíví dávného přítele z minulosti a Marcuse zavede jeho výprava k nečekanému cíli a přijímá pokyny od nanejvýš nepravděpodobného zdroje. Když pomalu dochází čas, musejí se tito dva kněží rozhodnou, zda se postaví proti církvi a provedou nepovolené vymítání, nebo nechají zákeřného démona zvítězit.


5. Chapter Five: Through My Most Grievous Fault

Datum premiéry: 21. října 2016

Vymítání začíná. Přes Chicago se přežene bouře století. Tomas a Marcus zápolí s démonem v duchovním souboji. Démon je však připraven a vyčkává s několika tajnými zbraněmi v záloze. Mezitím démonova nedávná manipulace s Casey pomalu rozbíjí rodinu Ranceových. Loajalita bude otestována a životy všech se navždy změní.

6. Chapter Six: Star of the Morning

Datum premiéry: 4. listopadu 2016

Když se média dozví, že je Casey posedlá, Ranceovi čelí masivnímu nátlaku veřejnosti. Novináři se plně soustředí na Casey, avšak otec Tomas se náhle ocitá uprostřed tohoto chaosu. Mezitím se otec Bennett účastní papežské slavnosti v zámečku Marie Waltersové, kde se scházejí členové vyšší společnosti, aby prodiskutovali přítomnost andělů ve všedním životě a Marcusovo pátrání po odpovědích jej zavede do děsivého podzemí Chicaga.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!