The Exorcist
95/100 - 63×

The Exorcist

Tento psychologický thriller sleduje příběh dvou kněží – otce Tomase Ortegy a otce Marcuse Keanea. Společně se snaží vyřešit nadpřirozený případ jedné rodiny.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Ben Daniels (Marcus Keane), Alfonso Herrera (Tomas Ortega), Kurt Egyiawan (otec Bennett), Zuleikha Robinson (Mouse), Brianna Hildebrand (Verity), John Cho (Andrew Kim), Hannah Kasulka (Casey Rance), Brianne Howey (Katherine Rance), Alan Ruck (Henry Rance), Geena Davis (Angela Rance),


Představení seriálu The Exorcist

Představení seriálu The Exorcist

Čas do začátku první epizody se nám krátí, proto si pojďme představit hlavní postavy a dějovou linku seriálu.


4 0
24.8.2016

Největší hororový film všech dob, The Exorcist (Vymítač ďábla), lámal kasovní rekordy a děsil diváky po celém světě. Nyní, po více než čtyřiceti letech, se několikrát nominovaný film na Oscara vrací jako seriál.

The Exorcist je psychologický thriller, který sleduje příběh dvou odlišných kněží. Ti se snaží vyřešit podivný případ jedné rodiny, která čelí strašlivému posednutí démonem.


Otec Tomas Ortega působí jako nový představitel katolické církve. Vede malou, ale loajální farnost na předměstí Chicaga. Netuší však, že se jeho poklidný život navždy změní.

V chudinské čtvrti Mexico City se nachází další kněz, jenž zjistil, že je uvězněný v boji na život a na smrt se zlem. Otec Marcus Keane je novodobý templářský rytíř, sirotek vychovávaný ve Vatikánu, aby vedl válku proti nepřátelům církve.

Mezi těmito dvěma knězi se nachází rodina Ranceových. Ranceovi jsou členy Tomasovy farnosti. Na povrchu se zdá být tato rodina normální, ale vše není takové, jak se jeví.

Angela Rance v zoufalství prosí otce Tomase o pomoc, protože věří, že její dceru Katherine posedl démon. Nevědomky však staví naivního mladého kněze před otce Marcuse. Odděleně každý z nich čelí nepřekonatelnému úkolu, ale společně se stanou jedinou nadějí rodiny Ranceových proti temné síle, jež se skrývala a vyčkávala po staletí.

Foto: FOX

V hlavních rolích hrají

Pozn. Profily postav a herců postupně doplníme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!