The Grand Tour
94/100 - 119×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

Jeremy, Richard a James si projedou srdce Evropy v autech, na které by nikdo nikdy nepomyslel. Nový roadtrip začíná v polském Gdaňsku a táhne se přes Slovensko, Maďarsko a Slovinsko. Cestou si vyzkouší závody v sovětských formulích, zaútočí na ně agresivní lučištníci, do svých řad naverbují slavného automobilového závodníka a ve velkém finále si vystřihnou scénu jako z Rychle a zběsile.

sk
16.6.2023
1 hodina 45 minut

Účinkují: Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, Nigel Mansell, …

Foto: Amazon Prime

Trailer ke speciálu Eurocrash:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
erpe78

Na 100% to není, ale zase už nikdy nedám téhle trojce míň než 80% Lepší takovýhle díly, než žádný… Takže tak ;-) Mimochodem…kdo si všiml toho začátku nad mapou a toho, že v detailních záběrech kamery na „jejich“ ukazující ruce jsou to ženský ruce s prstenama a namalovanýma nehtama? :-O Ten fór jsem teda nepochopil :-D

15.8.2023 | 8:53:12
anMu

Solidní díl, který rozhodně bavil, ale předchozí Skandinávie byla jednoznačně lepší, takže jen za 4*

4.7.2023 | 2:30:03
karlospajdos

Za mě jeden z těch lepších dílů. Nasmál jsem se jak prase. Super.

19.6.2023 | 23:01:08
omk

slabsi dil, ale diky za nej

19.6.2023 | 9:19:18
ori

Detský sen sa splnil, konečne som sa po dobrých 15 rokoch čo ich sledujem dočkal epizódy zo Slovenska! Síce už nie ako Top Gear ale to nevadí. Dĺžka dielu príjemne prekvapila, množstvo humoru pri ktorom ma až bolelo brucho mi tiež lahodilo. Proste paráda, snáď mi vadilo len to že James neletel tým lietajúcim autom ako sa hovorilo, ale to bola celý čas nepotvrdená správa.

webmaster
18.6.2023 | 21:35:40
Oveckoun

Skoro dvě hodiny utekly jako voda. Není to ten „pravý“ cestovatelský speciál (a jakože se takového už asi nikdy nedočkáme), já bych to snad ale zařadil k těm lepším dílům. Možná bych hodnotil míň, kvůli výrazné cz stopě, muzeu figurín a pár opravdu vydatných záchvatů smíchu moc rád přidám. Bylo fajn je zase vidět.

16.6.2023 | 19:33:04

The Grand Tour Presents: Sand Job

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama