The Grand Tour
94/100 - 118×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

V Sand Job speciálu dojde na velké překvapení, říká Hammond

V Sand Job speciálu dojde na velké překvapení, říká Hammond

I Hammond se pustil do propagace nové epizody Grand Touru. Postěžoval si na své auto, které ho oproti ostatním nejvíce zlobilo, a zmínil, že v epizodě dojde na velmi nečekanou věc.

4 0
12.2.2024

Do pátku 16. února zbývá jen pár dní a Hammond nám nastínil několik okamžiků z vlastního soukromého závodu Dakar z dílny Grand Touru. Trio projede oblastí, do které se podle Ministerstva zahraničí nedoporučuje cestovat vzhledem k nestabilnímu dění v zemi. Vedle opuštěných vraků můžete snadno narazit na ceduli s informací, že se zrovna nacházíte na minovém poli.

Hammond se svým Aston Martinem. Foto: Prime Video

Do takového místa se povedlo vjet Hammondovi. „U minového pole se stalo něco, co jsme nečekali. Co se týče cestování, Mauritánie je pořád na seznamu, kde se může cestovat pouze se zvýšenou opatrností, a to poslední, co chcete u minového pole potkat, je to překvapení,“ navnadil Hammond.

Vedle toho si Richard postěžoval na svůj Aston Martin, který hlásil po každém kilometru technickou závadu. Vedle extrémních teplot ohrožovali štáb i nakažení netopýři. „Trochu jsme měli nahnáno z netopýrů přenášejících virus ebola. Můj Aston Martin dělal potíže, protože pochází z éry, kdy se auta stávala chytřejšíma, a to mě docela vypeklo. Kluci mě navíc totálně zničili. Těšit se můžete na další prankování,“ zasmál se Hammond.

Zdroj článku: RadioTimes

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E03: The Grand Tour Presents: Sand Job

cz100%
DOKONČENO

Překlad: Ludmila Vodičková
Korektivní dohled: Miroslav Kokinda

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour Presents: Sand Job

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama