The Midnight Club
78/100 - 19×

The Midnight Club

Adaptace knihy Christophera Pikea vyprávějící příběh několika nevyléčitelně nemocných mladých lidí, kteří žijí v hospicu, kde si krátí čekání na smrt vyprávěním příběhů. Jedné noci se dohodnou, že až někdo z nich zemře, pokusí se s nimi ze záhrobí spojit. A brzy jeden z nich opravdu odejde na věky a příběh začíná…

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Iman Benson (Ilonka), Sauriyan Sapkota (Amesh), Igby Rigney (Kevin), Annarah Cymone (Sandra), Heather Langenkamp (Georgina Stanton), Samantha Sloyan (Shasta), Matt Biedel (Tim Pawluk), Zach Gilford (Mark)

The Midnight Club

The Midnight Club se zaměřuje na kruh mladých lidí bojujících s různými vážnými onemocněními. Není proto divu, že se příběh odehrává v hospici, kde se každou noc pořádá noční session, během níž si teenageři vypráví strašidelné příběhy. Každý večer před půlnocí se vybere někdo, kdo ostatním odvypráví ten svůj. Pokud byste chtěli být členem takového půlnočního klubu, museli byste dodržet jediné prosté pravidlo. Ať už byste zemřeli přirozenou smrtí nebo by se stalo, že podlehnete zdravotním obtížím, z druhé strany musíte dát znamení, abyste členům klubu dokázali, že posmrtný život není pouhou vymyšlenou pohádkou na ukonejšení.

Seriál je knižní adaptací spisovatele Christophera Pikea, který na vývoji dohlížel jako výkonný producent. O hlavní režijní a scenáristickou úlohu se postaral Mike Flanagan ve spolupráci s Trevorem Macym a jejich produkční společnosti Intrepid Pictures. Tvůrčí činnost Flanagana doprovodila Leah Fong, která s ním spolupracovala na antologii The Haunting.

Trailer k seriálu Půlnoční klub

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ali19

Pěkně natočené.Rakovina je strašná nemoc těla a to čekání na konec.je ještě horší Dojemný příběh.Sám ho zažívám

23.2.2023 | 19:11:54
xflori01

No, ze začátku mě to bavilo, ale čekal jsem větší spádovost. Nebo spíš, že se to více posune. Přemýšlel jsem nad tím, že dám 4*, ale nemohu. Rozhodně stokrát lepší než Midnight Mass, ale na Hauntingy to nemá. Tak u Pádu rodu Usherů nashledanou.

webmaster
27.10.2022 | 16:02:26
Lineral

Pro někoho, kdo sleduje co dělá Flanagan, tak to rozhodně stojí za to. Je to jeho tvorba, ale v příchuti víc směřované na YA. Lekaček je dost, ale atmosféra také, tak je to ok. Jako hodně jeho hororů, je to spíš o příbězích, postavách, psaní a atmosféře než o spádu a adrenalinu.

13.10.2022 | 22:17:03
atoodark

Bacha spoiler: „Jedné noci se dohodnou, že až někdo z nich zemře, pokusí se s nimi ze záhrobí spojit. A brzy jeden z nich opravdu odejde na věky a příběh začíná…“ – Toto je právě to, co mě k seriálu přitáhlo. Původní knihu neznám, ale znělo to jako výbornej námět. Jenže WTF? Vždyť ten popisek vůbec nekoresponduje s obsahem. Nikdo se s nikým nesnaží spojit ani omylem, žádný příběh smrtí jedné postavy nezačíná… Je to plochý, je to nezáživný, stále čekáte, že se tam už tedy v příštím díle něco bude dít a ono nic. Kromě přiblblých „příběhů“, který můžete preskakovat, tam není ale zhola nic. Horror to není, psycho drama to není, detektivka to není… Jo a to jsem četl nějaký článek, že je tam nejvíce lekacích scén v historii filmu. Lekačky? A mohl bych je prosím vidět? 5%

11.10.2022 | 21:29:56
veba

Po dlouhe dobe o necem reknu: Tohle je hodne dobre natoceny podle hodne dobre predlohy

9.10.2022 | 0:15:47

V češtině na Netflixu

Seriál můžete pustit pohodlně přes Netflix, kde jsou všechny epizody opatřeny v češtině.

Christopher Pike

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Půlnoční klub z pera Christophera Pikea se může chlubit zajímavým příběhem o svém vzniku. Ačkoliv jsou jeho povídky zcela smyšlené, jádro celé knihy je založeno na skutečné osobě, která měla to štěstí zkontaktovat se s autorem a povědět mu svůj příběh.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Půlnoční klub

Půlnoční klub

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama