The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E04: Heather

S01E04: Heather

S01E04: Heather

Včera byl na CW oficiálně odvysílán pilotní díl, a zde už je oficiální synopse pro díl čtvrtý.

6.10.2011
1 960 000
40 minut

Cassie vyhledá dávného přítele své matky, Heather Barnesovou a zjistí, že od požáru před 16ti lety byla v katatonickém stavu. Cítí se provinile, neboť její matka a Kruh může mít co do činění s Heatheřininým aktuálním stavem, Cassie říká Dianě, že chce použít kouzlo na pomoc Heather. Diana ale odmítá pomoci, kdežto Faye je z myšlenky kouzlení více než nadšená.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Louis Hunter (Nick Armstrong), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Camille Sullivan (Heather Barnes)

Scénář/Režie:

David Ehrman / Dave Barrett

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jango001

hodně povedeny dil

14.10.2011 | 20:33:22

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 74×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama