The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E05: Slither

S01E05: Slither

S01E05: Slither
13.10.2011
1 890 000
40 minut

Roztržená mezi její loajalitou ke Kruhu a k její rodině, Cassie zápasí s tajemstvím, které musí skrývat před babičkou. Nick je překvapen, když Melissa zaujme nový postoj a požádá ho o pomoc s hledáním její rodinné Knihy kouzel. Faye je také přibrána do party, ale není z toho, že dělá třetí kolo, příliš šťastná. Mezitím Diana touží po nějaký čase osamotě s Adamem, a tak uspořádá večerní rande, aby mohli znovu rozdmýchat jiskru v jejich vztahu, ale všech šest se opět sejde, aby zahnaly temné síly, které hrozí zničit kruhu zevnitř. Nevědomy nového nebezpečí blížící se k jejich dětem, se Dawn připojuje k Charlesovi na palubu jeho lodi, aby probraly plány s Kruhem, ale Charles může mít na mysli více než jen pouhý obchod.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Louis Hunter (Nick Armstrong), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Scénář/Režie:

Dana Baratta / Liz Friedlander

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 74×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama