The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 80×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut

The Secret Circle

Cassie Blake byla šťastná normální středoškolačka, dokud její matka Amelia nezemřela během tragické nehody. Osiřelá Cassie se tedy přestěhuje ke své milující babičce Jane do krásného malého městečka Chance Harbor ve Washingtonu, které její matka před lety opustila a kde lidé o jejich rodině vědí věci, které ona sama netuší.

Postupně se seznamuje se svými novými spolužáky, mezi kterými je i laskavá Diana, její přítel Adam, zadumaný samotář Nick, protivná Fay a její poskok Melissa. Brzy nato se ale začnou dít podivné věci a Cassiini noví přátelé jí prozradí, že mezi jejich předky jsou mocné čarodějnice a že čekali jen na chvíli, kdy se k nim Cassie připojí a vytvoří novou generaci „Secret Cirle“ (Tajemného kruhu).


Cassie jim z pochopitelných důvodů nechce uvěřit, až jí Adam ukáže, jak odemknout její neuvěřitelné magickou moc. I přesto stále váhá, dokud Cassie neobjeví vzkaz od její matky ve staré, kůži vázané knize kouzel, ukryté v dětském pokoji její matky, který ji pomůže pochopit svůj pravý a nebezpečný osud. Co Cassie a ostatní však netuší, je to, že ve hře jsou i temné síly, které by mohly být spojeny s dospělými ve městě, včetně otce Diany a matky Faye – a to, že smrt Cassiny matky možná nebyla vůbec nehoda.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kristynka23

Hloupý konec od nich…škoda :(

17.10.2018 | 10:29:01
Nica

Byl to vážně super seriál. Mrzí mě, že to utnuli.

16.10.2018 | 21:41:40
martin1m2

Strašná blbosť a slabota a to ja som milovník čarovania. Ale oproti ostatným čarodejníckym seriálom nuuudaaa … Je tu viacero dobrých vecí, sexy herci … Ale väčšina z nich hrá slabo … málo akcie … málo čarov a to, že osamote nemajú žiadnu moc je na PRRRDDD !!! Teda až na 2 čajočky, kt. sú krapek iného gusta a jednu čiernovlasú ťavu, kt. sa všemožne snaží, aby mala moc aj osamote …

26.2.2017 | 15:05:15
Methius

Prvně se mi to docela dost líbilo ale po druhém shlédnutí to dopadlo na těch 60% ..

11.7.2014 | 22:11:40
kikuška

Je to moc dobrý seriál,ale skončil moc špatně škoda že to nepokračuje :)

24.8.2013 | 17:55:19
Mass

Mám první tři díly za sebou. A jsem uchvácen! Že by něco na způsob Čarodějek? :-)

čestný člen redakce
27.2.2013 | 19:22:56
Kevik

Podle mě svělý seriál.

27.2.2013 | 18:08:35

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama