The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E08: Beneath

S01E08: Beneath

S01E08: Beneath
3.11.2011
2 260 000
40 minut

Poté, co Cassie o babičce už pár dní neslyšela, začne mít obavy a je odhodlána se ji vydat hledat. Diana rozhodne, že by měl jít celý Kruh, pro případ, že by měla Jane potíže. Také pozve Jakea, k velké Adamově nechuti. Bouře změní vyjížďku na noční výlet, a tak Faye navrhne hru Pravda nebo Výzva pro oživení večera. Nicméně, děj nabere strašný obrat, když je Faye nucena vypořádat se s někým ze své minulosti.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Chris Zylka (Jake)

Scénář/Režie:

Don Whitehead & Holly Henderson / John Fawcett

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 74×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama