The Spanish Princess (Španělská princezna)
76/100 - 21×

The Spanish Princess(Španělská princezna)

Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický

S02E06: Field of Cloth of Gold

S02E06: Field of Cloth of Gold
cz sk
16.11.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Když né minulým dílem, tak tímto 6. dílem měl seriál skončit. Už je to ohrané a není tu teda co už ukázat. Setkání Francouzkého krále a Anglického jsme viděli opět v Tudorovcích, sem přidali pouze ty Španěle. Markéta Tudorovna a děj ve Skotsku by obsáhl klidně jednu sérii seriálu o 8 dílech, tam se toho stalo opravdu dost a zde uvedená dějová linka je chabá a neúplná. Neuvěřitelné mi zde přišlo snad to, že král a královna mají jednoho legitimního potomka a ona princezna se jim ztratí v uličkách Londýna. Kulisy, kostýmy a výprava OK na ten průměr. Pěkné tu bylo i to, že se Jindřich Kateřiny stále zastává, takže v posledních dvou dílech očekávám Jindřichův rapidní nezájem o Kateřinu, toď asi vše.

4.3.2021 | 15:22:51

Filtr seriálů
Reklama