The Wheel of Time (Kolo času)
0/100 - 0×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantastický epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy


Amazon prozradil, kdy vyjde první řada

Amazon prozradil, kdy vyjde první řada

Každá legenda má svůj počátek a počátek této legendy uvidíme ještě letos.

7 1
2.7.2021

Je tomu již něco přes měsíc, kdy skončilo natáčení první řady a přesto, že se již nějakou tu chvíli spekuluje o traileru k show, Amazon v tomto ohledu zatím nikam nepokročil. Místo toho nám ale v uplynulé době naservíroval několik drobných informací, z nichž ta nejdůležitější přišla tuto středu – formou krátkého teaseru patrně s oficiálním logem seriálu nám Amazon potvrdil, že první řada nebo alespoň její začátek vyjde ještě v tomto roce.

(Této očekávané fantasy novinky se na Amazonu dočkáme ještě letos. Foto: Amazon)


Kromě toho již víme, že druhá řada má oficiálně zelenou, Amazon tedy sáze věří a s prodloužením nečekal až na zveřejnění první řady. Roli v tom má jistě i to, že tvůrci druhou řadu již rozpracovali, především v době, kdy nebylo možné natáčet tu první kvůli pandemii. Jejich práce už také nese ovoce v podobě hotových scénářů a my tak již nyní známe název prvního dílu druhé řady: A Taste of Solitude.

Krom toho můžeme neoficiálně přivítat dvě malé herecké posily – Marka Fletchera, jež si pravděpodobně zahraje strážce, případně jejich cvičitele, a uzbekistánskou modelku žijící v Praze Tamilu Khodjaevu (Tamilu Sparrow), kterou zřejmě uvidíme tancovat v táboře Kočovného lidu.

Nyní nezbývá než čekat a doufat, že plnohodnotný trailer bude brzy na světě.

Diskuze /3

Tomboid

Právě jsme se s rodinnou vrátili z výletu po jižních Čechách a při návštěvě romantické tvrze Kestřany jsme byli upozornění, že prohlídka bude zkrácena o prostory, kde natáčejí filmaři a mají zde kulisy. Za sklem jednoho filmařského vozu byla cedulka s logem Wheel od Time

#2 antty
8.7.2021 | 14:30:01
antty

#1 Tomboid: Wow, to musí dělat buď dotáčky anebo se už trochu připravovat na druhou řadu. Oficiálně je první řada už dotočena a na druhou mi přijde brzo.

#3 antty
webmaster
10.7.2021 | 13:09:21
antty

#2 antty: Tak není, skutečně začínají s natáčením ve druhé půlce července.

webmaster
10.7.2021 | 13:50:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama