The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Shrnutí a postřehy k epizodám Homesick a Traveller in the Dark

Shrnutí a postřehy k epizodám Homesick a Traveller in the Dark

Těsně před svým zakončením nabral seriál The Whispers nečekané obrátky.

9 0
31.8.2015

Pojďme si společně na začátku stručně připomenout, co se událo po smrti Leny. Truchlící Wes pokračuje v boji proti svému nepříteli, všechny ohrožené děti jsou poslány do karantény, kde má být bezpečněji. Zpočátku to tak možná vypadá, jenže samotný ďábel vyčkává na svou příležitost.

(Minx sice u výslechu obstála, jenže v davu byla označena za vražedkyni)

Později zjišťujeme, že Drill už posedl dítě, které zabije doktorku Benavidezovou. Hledá se konkrétní viník. Mezitím Sean narazí na neznámého muže, který navázal naposledy kontakt s Lenou, jde o reportéra Daniela Goetzeho. Vše vygraduje v momentě, když Silas označí Minx za vražedkyni.

Kdo je to?

Posouváme se do další epizody. Ta předchozí nám skončila u toho, když Minx byla obviněna za vraždu Dr. Benavidezové. Wes se ocitá na úplném dnu, ale pořád tomu nemůže uvěřit. Prezident a Chip Winters chtějí jediné budoucnosti Lawrenců ublížit. Malá holka zažívá opravdu těžké časy.

(Wes Lawrence se snaží za každou cenu zachránit svou dceru Minx)

Publicita

Sean a Daniel se domluví na společné spolupráci, neboť uveřejnění Drilla na vyšších místech pohne s ukončením nařízené karantény a všechny děti se vrátí domů. Veřejnost si ostatně zaslouží vědět celou pravdu. Tento plán nahrává nepříteli, který míří přímo do Bílého domu, aniž by měl pozvánku.

(Reportér Daniel Goetz z Baltimore Observer sepisuje neuvěřitelný příběh)

Signál

Claire a Wes závodí s časem, aby zachránili Minx, což se jim nakonec povede, ale kdo by si pomyslel, že Drill posedl prezidentovu dceru. Silas viděl určitě Cassandru, ale musel si celou situaci s donucením ďábla překreslit. Tento vynikající tah dovedl nezvaného návštěvníka k vyslání signálu.

(Drill posedne Cassandru, aby mohl konečně vyslat signál svým příbuzným)

Co na to říkáte? Přijdou další nezvaní návštěvníci a pohltí svět nebo jim v tom ještě naši hrdinové zabrání? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích ní­že.

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů