Tom Swift
0/100 - 0×

Tom Swift

Tom Swift, miliardářský vynálezce, je po šokujícím zmizení svého otce vržen do světa sci-fi spiknutí a nevysvětlených jevů. Jde o spin-off seriálu Nancy Drew.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Tian Richards (Tom Swift), Ashleigh Murray (Zenzi Fullerton), Marquise Vilsón (Isaac Vega), LeVar Burton (Barclay), Albert Mwangi (Rowan), April Park Jones (Lorraine Swift), Donovin Miller (Lino Swift), Christopher B. Duncan (Barton Swift)

S01E01: …And the Liftoff to Saturn

S01E01: …And the Liftoff to Saturn

Jako výjimečně brilantní vynálezce s neomezenými zdroji a nepředstavitelným bohatstvím je ďábelsky okouzlující Tom Swift mužem, kterého by mnoho mužů chtělo zabít proto, aby mohli být jím nebo aby byli s ním – s mužem se světem na dlani. Tento svět se ale po šokujícím zmizení jeho otce otřese až do základů, což Toma vrhne do dechberoucího dobrodružství plného záhadných konspirací a nevysvětlitelných jevů. Na svém bouřlivém pátrání po odhalení pravdy Tom zjišťuje, že bojuje, aby zůstal o krok napřed před kabalou v měřítku Iluminátů, která ho chce zastavit.

sk
1.6.2022
440 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Hemenex

To je seriál o černoších (s velkým Č) pro černochy (s velkým Č) ? Snad jediný bílý je zlý zločinný senátor. A zase ta odporná homolinka u hlavní postavy, co nám podsouvají jako normální věc, A přitom je to statistická deviace, tedy silně menšinová odchylka od standardu. Bukvice by tedy stačily v každém dvacátém seriálu a ne v úplně každém. Hnus velebnosti. Proč tady není hodnocení nula? Orchoose ty neretarde budeš asi gay.

14.6.2022 | 20:04:09
Orchoose

Nemusim byt ani rasista ani homofob abych tohle ohodnotil jako naprosty dopad, narozdil od toho retarda predemnou.

14.6.2022 | 15:12:45
František Lukeš

No špatně to nevypadá. Třeba se snad dočkáme i více akce :-) Ale nevypadá to na to,že by Tom uměl nějaké to Jiu jitsu.....

12.6.2022 | 10:08:30
Lex Luthor

Tom Swift začal celkem dobře dám tomu šanci

2.6.2022 | 15:22:48

Nepřehlédněte

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Herec Tian Richards byl obsazen do role Toma Swifta, jenž se objeví v jedné z epizod druhé řady. Ta bude sloužit jako pilot pro potenciální spin-off, který má stanice CW v plánu. O čem epizoda bude pojednávat a kdo je postava Tom Swift?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama